2733
2739
عنوان

دعاهايي كه حاجت ميدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2267 بازدید | 38 پست
حدیث کسا چهل روز

بنجشنبه هفدهم آذر ميخواهيم انشالله حديث كسا شروع كنيم تا جمعه غروب هم تمومش كنيم تا الان بيست و بنج تاشو بجه ها برداشتن اكه ميخوايي تو هم بردار. اسم تابيكم اينه: بجه ها بياييد براي كساني كه التماس دعا كردن و شفاي همه مريضا حديث كسا بخونيم

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  
میشه به منم بگین خیلی احتیاج دارم ممنون

هستي جان ما جله حديث كسا كذاشتيم. انشالله از بنجشنبه هفده آذر تا جمعه ميخونيم اكه ميخواي تو هم بيا . تابيكش اينه : بجه ها بياييد براي همه اونايي كه ازمون التماس دعا كردن و شفاي همه مريضا حديث كسا بخونيم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه به منم بگین خیلی احتیاج دارم ممنون

ببخشيد اسم تابيك اينه: بجه ها بياييد براي كساني كه حاجتمند هستند حديث كسا بخونيم. 

2728
یعنی تا پنجشنبه بخونم بعد بگم چندتا خوندم؟؟؟

نه يعني تا بنجشنبه ظهر بكو جند تا ميتوني بخوني و از بعد از ظهر بنجشنبه تا فرداش جمعه غروب وقت داري بخوني

نه يعني تا بنجشنبه ظهر بكو جند تا ميتوني بخوني و از بعد از ظهر بنجشنبه تا فرداش جمعه غروب وقت داري ب ...

باشه من پنج تا به نیت پنج تن میخونم،مرسی که بهم اطلاع دادی یه دنیا ممنون...

آرامشم برام از همه چیز با ارزشتره...
2738
اینی که میگم من هربار نذر کردم حتی غیرممکن بود برام ممکن شد 124هزارتا صلوات  نذر کن و شروع کن ...

سلام ببخشيد من قبلا اين صلوات رو شروع كرده بودم و 41 تسبيح هم ازش خونده بودم. يه مدت نخوندم الان ميشه از بقيه اش شروع كنم يا بايد از اول دوباره شروع كنم