2737
2734
عنوان

تگ، منشن،یا هر چی اسمشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2187 بازدید | 439 پست
من بلدم مدرکشو دارم 😁

اگه ممکنه به من یاد بدید.@رو قبل وبعد اسم که میزارم هر طور امتحان میکنم اصلا ابی نمیشه..

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ممکنه به من یاد بدید.@رو قبل وبعد اسم که میزارم هر طور امتحان میکنم اصلا ابی نمیشه..

اوف 😁

تاپیک سال ۹۷ رو از کجا اوردی 😅

@رو بذار و بدون فاصله اسم رو تایپ کن

اگه نشد حتما مشکل داره ب نی نی یار بگو ب بچه های فنی میگه بررسی میکنن

(    )
اوف 😁 تاپیک سال ۹۷ رو از کجا اوردی 😅 @رو بذار و بدون فاصله اسم رو تایپ کن اگه نشد حتما مشکل دار ...

😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2731