2733
2734
عنوان

چقدر ب جوراب اهمیت میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3393 بازدید | 27 پست

بله اهمیت میدم جنس ورنگش بستگی ب نوع ومدل کفشم داره باکفشای پنجه بازوتابستونی کلا جوراب نمیپوشم ولی باپنجه بسته وکتونی چرا

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫

سفيد ساده باشه يا طرحش ظريف باشه بعدم جنسش نخى باشه....بعضى از جورابا پلاستيكن پا عرق ميكنه اَه

حكايت از چه كنم؟؟ شكايت از كه كنم؟؟ كه خود به دست خود آتش بر دلِ خون شده ىِ نگران زده ام.....بر موجِ غم نشسته منم/ بر زورقِ شكسته منم اى ناخداىِ عالم.....تا نامِ من رقم زده شد/ يكباره مُهرِ غم زده شد بر سرنوشتِ عالم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ي دختره همكلاسيمه 

شلوار مام استايل ميپوشه كوتاه 

بعد جوراب طرحدار ساق بلند 

شلوار ابي 

مثلا جورابش طرح البالو گيلاس كتوني صورتي 

قشنگ مور مور ميشم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
من جورابای طرح دخترونه و شاد میپوشم همیشه😀البته کلا از جوراب بدم میاد تا مجبور نشم نمیپوشم 

امضات😂درسته واقعا🤣

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2731
هميشه مشكي ساده ميپوشم  از اينا ك ساق نداره  بين ساقدار و كالجه😁 از جوراب طرح دار هم ب ...

خخخ اتفاقا میخواستم هندونه ای بخرم 😁 راست میگی ضایعست ها

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
جوراب نمیپوشم😕😕

منم دلم نمیخئاد بپوشم ولی به زور شوهره ...

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

خدايي با قد نود و ٨٥نميشه جوراب بلند پوشيد خيلي داغونه🤣

بعدم پابند ميره زير جوراب حيفه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

من بیشتر ساق کوتاه مشکی یا کالج میپوشم

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
من چون شلوارام همه کوتاس خوشم نمیاد جوراب معلوم باشه کوتاه ساده میپوشم بیشتر طرحداراشم چقدددد گرونن ...

اره گرونن 

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
ي دختره همكلاسيمه  شلوار مام استايل ميپوشه كوتاه  بعد جوراب طرحدار ساق بلند  شلوار ...

خخخ چرا همش طرح هایی ک میخوام سفارش بدم رو میگی🤔😐 ?? 🙃 عاااقا نمیخرم پشیمون شدم😁