2752
2734
عنوان

تجربه هاتون از تشکیل نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 52132 بازدید | 26 پست
اره اونا رو زده طبیعی و دیده شد فعالیت قلبی ندارد

چندروزم تحمل کن اگه میتونی برو ی جا سونو بهتر عزیزم اخرین پریودت کی بوده 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
منم ویار دارم لکه بینی هم ندارم 

خدارو شکر که لکه بینی نداری خودم بهترین دکترها رو رفتم تو بارداری آنقدر رو اعصابم رفتن، یک ماه با دکتر ها قهرکردم دیگه نرفتم دکتر انقدر اعصابم آروم بود ،هرچیم گفتن اشتباه بود مردشور  تشخیص هاشونو ببرن ،زن حامله نباید استرس داشته باشه زن حامله باید از حاملگی لذت ببره خیلی دوران ناز و باحالیه ولی متاسفانه سیستم درمانی مون اشتباهه

همیشه ۱۸ساله هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدارو شکر که لکه بینی نداری خودم بهترین دکترها رو رفتم تو بارداری آنقدر رو اعصابم رفتن، یک ماه با دک ...

شوهرم میگه تو بمون اگه ان شالله خدا خواست تشکیل شد من می دونم با اون دکترا 

شوهرم میگه تو بمون اگه ان شالله خدا خواست تشکیل شد من می دونم با اون دکترا 

بله یکی از دوستانم همینکاروکرد جالبه که دکتره خیلی راحت وعادی نگاشون کرده بود، آنقدر سقط کردن بچه کشتن عین خیالشون نیست 

‍ ⛔️⁉️ سوالی جدی از پزشکان محترم زنان و زایمان:

🔴 یکی از اتفاقات عجیب و تاسف بار در سالهای اخیر این است که پس از شنیده نشدن صدای قلب جنین در سونوگرافی ها، ادعا می کنند که قلب نوزاد تشکیل نشده؛ و بلافاصله داروهای سقط تجویز می کنند.

در حالیکه...
✅ اولا بسیاری از مادران هستند که با توکل بر خدا صبر می کنند و نجیبانه از کنار این رفتار نادرست برخی پزشکان عبور می کنند؛ و بعد از چند هفته، مزد صبر خود را با شنیدن صدای طپش های قلب نوزادشان می گیرند.

✅ ثانیا عده ای دیگر از جامعه پزشکی، اعلام کرده اند که شنیده نشدن صدای قلب توسط دستگاههای مستعمل و بعضا معیوب، به معنای تشکیل نشدن قلب نیست.

✅ و ثالثا به فرض که قلب جنین تشکیل نشده باشد؛ در این شرایط جنین خود بخود سقط خواهد شد و هیچ نیازی به کورتاژ و ...نیست. واقعا چه اصراری هست که مادران عزیز به کورتاژ با آن مضراتش تن دهند؟!!

❌ و براستی چرا اینقدر عجله و شتاب؟؟؟!!
❗️عجله در سونوگرافی های زودهنگام...
❗️عجله در اظهارنظر درباره نقص جنین...
❗️و عجله در تجویز سقط...

📢📣 آهای پزشکان عزیز وطن!!
به کجا چنین شتابان؟؟؟
@JaninBiPanah

همیشه ۱۸ساله هستم  
2731
بله یکی از دوستانم همینکاروکرد جالبه که دکتره خیلی راحت وعادی نگاشون کرده بود، آنقدر سقط کردن بچه کش ...

بیا اینجا

سلام علیکم
عاخه چراسقط😔
عزیزم جالبه بدونید که بچه هایی که قلبشون❤️ دیر تشکیل میشه بچه هایی باهوش هستن چون ابتدا مغزشون🧠 تشکیل میشه،حالا چقدرراحت نسل کشی وشیعه کشی کردن😡 بااین تز فکری غلط آگاهانه یاناآگاهانه شون.
درهرحال اگر قلب درگذشت زمان تشکیل نشه بچه ب طور طبیعی سقط میشه ونیازی ب سقط نیست.
سویق گندم وجو مصرف کنن
قرص خون
سه شیره

همیشه ۱۸ساله هستم  
خیلی وقت گذاشتی ممنونم ازت منم با توکل به خدا منتظر می مونم

انشاالله خدا ی مهربونم بهت هدیه ای داده انشاالله که برات حفظش می‌کنه

جلوتر هم بهتون تبریک میگم فرزندتون انشاالله جز نخبه ها ست آینده نگران نباشید

همیشه ۱۸ساله هستم  
عزیزم غصه نداره که منم بارداری اولم اینجوری شد تازه دوقلو هم بود قرصم نخوردم خودش سقط شد چند ماه بعد ...

سلام فداتشم، منم دو ماه پیش به دلیل تشکیل نشدن قلب سقط کردم، شما بین فاصله سقط تا بارداری دومتون دارو استفاده کردین؟ 

مرسی که یادم بودی  سقط شد ۸ ماه گذشته اوایل خیلی بی قراری می کردم الان سپردم به خدای مهربون اگ ...

عزیزم پس چرا اقدام نکردی؟ سه تا شش ماه فاصله تا بارداری بعدی کافیه...

منم هفته پیش سقط کردم قلب نداشت تو ده هفتگی سونو رفتم گفت تو شش هفته مونده و رشد نکرده

عشق کوچولوی من 18 دی 92 دامنم رو سبز کرد...:*