2737
2739
عنوان

موهامو کوتاه کنم یا نه ؟؟؟؟؟ تجربیات

| مشاهده متن کامل بحث + 20356 بازدید | 49 پست
ای جان . یه نفرو پیدا کردم بهم امیدواری توووووپ داد شما اگه تهران هستی جایی رو میشناسی که کوتاهیش خ ...

اره حتی خود آرایشگره‌گفت نکن‌ولی دیگه‌کوتاه نیومدم من رفتم‌بیوتی بار سالن تو‌کامرانیه پیش شیما خیلی راضی بودم برای‌من سمت راست کوتاه کوتاهه پسرونس سمت چپ بلندتر تا دم‌گوشم

اره حتی خود آرایشگره‌گفت نکن‌ولی دیگه‌کوتاه نیومدم من رفتم‌بیوتی بار سالن تو‌کامرانیه پیش شیما خیلی ...

مرسی از راهنماییت . البته کامرانیه برای من دوره . من دنبال یه جای خوب توی غرب میگردم که یه روز مرخصی ساعتی بگیرم وسط هفته برم انجام بدم 

هم کوتاهی هم هایلایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از راهنماییت . البته کامرانیه برای من دوره . من دنبال یه جای خوب توی غرب میگردم که یه روز مرخصی ...

همکارم‌سمت غرب رفت یه جا‌ میره هم‌عالی کوتاه کرده بود هم‌دکلره اگه یادم‌نره دوشنبه میپرسم‌برات

2731
اره کوتاه کن یه تنوعی بشه برادرزادم ماشاالله موهاش پرپشته و سریع رشد میکنه پونزده سالشه.توی چهارسا ...

خب ایشون موهاشون پرپشته. منم بچه بودم خیلی خیلی موهام پرپشت بود، رشدشم خیلی خوب بود. از وقتی دانشگاه اومدم همش استرس درس دارم، کلی نوهام ریخته و نازک شده😢