2733
2739
اگر تونستي بيا شيراز هم ببرش دكتر نظر دكتراي اينجا رو جويا بيمارستان دكتر خدادوست 

یعنی ممکنه راهی داشته باشه بخدا روز و شب ندارم دو روزه دارم براش لنز میدارم یکسره از چشمش در میاد خیلی حالم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی ممکنه راهی داشته باشه بخدا روز و شب ندارم دو روزه دارم براش لنز میدارم یکسره از چشمش در میاد خی ...

اينجا دكترهاي چشم خيلي خوبي داره از همه جا ميان برا عمل از كشورهاي عربي و حتي دوستاي ما از تهران اومدن اينجا عمل كردن

يكمي تحقيق كن بيا

دكتر فوق تخصص قرنيه هم داريم ولي بايد از قبلترش وقت بگيري

دكتر صلوتي خودش كنار همون بيمارستان خدادوست كلينيك زده 

دكترهاي ديگه هم هستن توي كلينيك دكتر خدادوست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740

سلام لنز سخت یا هارد برای بیمارانی که قوز قرنیه یا آستیگمات نامنظم(قرنیه نامنظم) یا رشد کره چشم و سایر بیمارهای چشمی دیگه استفاده میشه. و این بیماران چون درجه ضعف و آستیگمات چشماشون ثابت نیست یعنی درجه ثابتی ندارن که بشه عمل لیزیک کرد این لنزها تجویز میشه حالا امکان داره یکنفر ۵۰ سال استفاده بکنه یا یکنفر ۱ سال استفاده کنه. بستگی به نظر پزشک داره که آیا راهی دیگه یا جراحی در صورت امکان تجویز کند ولی متاسفانه پزشکان ما فعلا بیماری قوز قرنیه را میشناسن و شناختی از آستیکمات نامنظم یا رشد کره ندارن که بتوانند کاری کنند و علم و دستگاهای و ابزارهای پیشرفته در ایران وجود ندارد. به همین جهت از لنز های هارد استفاده میشود که تقریبا این مشکل چشمی را تا ۹۰ درصد رفع میکند یعنی چشمان شما در صورت استفاده از لنز تا ۱۰/۱۰ میتواند دید کامل پیدا کنید. ولی خوب یه مقدار مراقبت بیشتری نسبت به عینک مخصوصا برای آدم های شلخته میخواد.

انوع ان rgp یا هیبریدی و اسکلرال است که باید در مراکز تخصصی (در اینترنت جستجو شود) در چشماتون فیت بشه که احساستون را از نصب لنز به کارشناس بگویید تا دقیق تر کمکتان کند. و اینکه اگر دوست داشته باشید مراکز تخصصی برای جلب مشتری و فروختن لنز  یه تایم ۱۰ دقیقه ای برایتان فیت میکنند که بیمار هم با نحوه لنز هارد آشنا شود و مشتری شود.با هر نوع لنز راحت هستید همان را استفاده کنید فرقی نمیکند اسکلرال یه مقدار استفاده اش سختره

مجبور هستین استفاده کنید چون با عینک دید کامل پیدا نمیکنید و فعلا هم راهی به غیر از استفاده از لنز پیدا نشده البته برای بیماری استیگمات نامنظم