2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۱هرشب یه دونه پنتوکسی و اسید فولیک ۲دوبار در روز کپسول ژل رویال ولی تقریبا ۱۵ روز خورد فقط این قرصو ...

عزیزم سلام

دارو گیاهی و شیمیایی مصرف همزمانش مشکلی ایجاد نمی کنه؟

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳
2742
سلام مرسی عزیزم ، گرده زنبوره عسل و جنسینگ و خرنوب رو با عسل قاطی کردم فکر کنم همینا فقط بودن دیگه چ ...

سلام ببخشید شما شوهرتون مشکل اسپرمشون با مصرف این داروها کاملا برطرف شد؟

کاش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد... 🙏❤️
سلام ببخشید شما شوهرتون مشکل اسپرمشون با مصرف این داروها کاملا برطرف شد؟

سلام بله گلم تو اون دوران خوب شد و باردار شدم ولی الان دوباره برا دومی میخوام اقدام کنم که باز هم مشکل داره و در حال درماااان

سلام بله گلم تو اون دوران خوب شد و باردار شدم ولی الان دوباره برا دومی میخوام اقدام کنم که باز هم مش ...

تحرک همسرتون چند بود؟ همسر من ۱۲هست و دکتر فقط براش فرتیل اید و ویتامین ای تجویز کرده؟ به نظرتون میشه با همین داروها نتیجه بگیریم؟

تحرک همسرتون چند بود؟ همسر من ۱۲هست و دکتر فقط براش فرتیل اید و ویتامین ای تجویز کرده؟ به نظرتون میش ...

عزیزم من افتضاح بود اولین آزمایشش بیشتره چیزاش صفر بود الان دقیق یادم نیس 

نمیخوام نا امیدت کنم ولی فرتیل به تنهایی فکر نمیکنم تاثیره آنچنانی داشته باشه فرتیل اید و موتیلیتی بوست باهم باید خورده بشه که متاسفانه الان اصلا گیر نمیاد ، زالو درمانی هم خیلی تاثیر داره 

زالو روی بیضه ،و ویتامین ای هم خارجی بگیر ، 

من الان شوهرم داره آندرو فرتی و بی بی استار و معجون فنجیوش میخوره البته پنتوکسی فیلین و ای و زینک و سی هم میخوره 

ولی اولیا ک گفتم رو جدید داره مصرف میکنه وقتی آزمایش داد و اوکی شده بود به شما میگم، البته انشالله شما مشکلتون زودتر حل بشه 

2740
عزیزم من افتضاح بود اولین آزمایشش بیشتره چیزاش صفر بود الان دقیق یادم نیس  نمیخوام نا امیدت کن ...

خودش که میگه خیلی موثره 

حالا تا ببینیم خدا چی میخواد

شما همسرتون سیگار مصرف میکنه؟ اخه شنیدم سیگارم تحرکو میاره پایین

خودش که میگه خیلی موثره  حالا تا ببینیم خدا چی میخواد شما همسرتون سیگار مصرف میکنه؟ اخه شنیدم ...

متاسفانه قلیون میکشید ولی ب خاطره اون نبود چون چند ماه ترک کرد و الانم حدوده ۸ ماهه ک نمیکشه 

بله a۱۲ هست B هم ۲۰

خوبه  عزیزم نگران نباش  انشالله درست میشه اگه براتون میشه ال کارنیتیین و ولمن کانسپشن یا فارماتون (گیر نمیاد اگه تونستید پیدا کنید عالیه ولمنکانسپشن یا فارماتون) اگه گیر نیومد ولمن معمولی برای همسرتون بگیرید در کناره فرتیل مصرف کنن

خوبه  عزیزم نگران نباش  انشالله درست میشه اگه براتون میشه ال کارنیتیین و ولمن کانسپشن یا ف ...

در کنار فرتیل ویتامین ای هم مصرف میکنه. 

امیدوارم نتیجه بده...