2733
2734

برو چک کن ببین یخچالت سرجاشه نکنه خورده باشمش😁😁😁

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

همه ی کامنتارو خوندم😕همه ما میگیم از فضولی و بدحرف زدن و چیزای دیگه بدمون میاد اما چقد کامنتا زشت و زننده بود واقعا دور از شخصیت یک خانمه ک مثل اون فضولای فامیل بگه وای چرا این اینجوری چرا اون اونجوری چرا پنج تا فلاسک 

خیلیا هم ک از حسودی نمیدونن چی بگن اسی جان خیلی جهازت کامل بود دست خونوادت درد نکنه خوشبخت بشی عزیزم 

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میگفتم عکس جهازمو بعد اینک ازدواج کردم میزارم ولی انقد کامنتا زننده بود پشیمون شدم مثل این دهاتیا ایراد گرفتن

🌱🌱 عاشق ایرانم 🖤 براستی ک دختر دار بشم اسمش رو میزارم ایران؛ محکم ، کوبنده ، شاه دلیران، سرزمین کهن 🌞🦁...دوباره می‌سازمت وطن 🌿  تتو آرتیست خفن آینده 😎♥️

بعد عروسیتم بایدیه هفته خونه مرتب کنی یا بایدیکی بیاری جمع و جورش کنه برات😂😜😝

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2731
ال جی .نمیدونم چرا اینقدر کنجکاوی

عروس خوشگل مبارکه...ببین گلم ناراحت نشو .من میگم که اگه خانواده همسرت ندیدن اصلاح کنی .اگرم دیدن مهم نیست .اون دبه ترشی ها جاش تو ویترین کابینت نیست اونا رو بیاز بیرون و از اون سرویس های دکوریت توی کابینت بچین.بعضی جاها رسم اینه هرچی شلوغ تر بهتر اما شما یه خانم امروزی هستی باید به زیبایی فکر کنی.رختحواب هاتو قشنگ تر بچین مثلا لوله کن ، گل درست کن و ... یا ساده و مرتب .مواد غذایی رو مرتب تو کابینت دسته بندی کن و بذار و مطمئن باش مردم اونقدر رو دارن که برن همشونو ببینن چون واسه خودم رفته بودن تو کمد لباسام خخخخ

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

خیییلی کامل و قشنگ و شیک بود مبارکت باشه عزیزم دست پدرگلت درد نکنه برات سنگ تموم گذاشت💖

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

خیلی مبارکت باشه عزیزم واقعن کامل بود... ولی خب وقتی میای عکس میذاری یعنی بما اجازه میدی نظر بدیم....به نظر من یکمی زیلدی خریدی از هرچیزی چند تا سرویس قبلمه چند دشست فلاسک پیکنیک کاسه بشقاب و حتی پلاستیکا..... به نظرم اینا اکثرا میرن تو انباری و خاک میخورن خیلیاشون...بهتر بود کمتر خرج این ریز میزا میکردی....در هر صورت قشنگ بودن خانومی به دل خوش استفاده کنی الهی شایدم خونت بزرگه و واقن کدبانویی و اینارو استفاده مبکنب کامل ...شهرستان و نمیدونم اما تو تهران اکثرا  دخترا خلوت تره ...جهازمو چند رئز دگه عکساشو میذارم ببینید خییییلی جمع و جور و ساده

2740

مبارکت باشه عروس خانم. ایشالا ب شادی استفاده کنی. جهازت تو مایه جهاز دختر عموی منه. همه وسایلت ی لحظه شک کردم تا رسیدم ب مبلات. والا چی بگم شاید شرایط خاص بوده اگ از هرچیز زیاد نمیخریدی حرف در میاوردن نمیشه تحمل حرف سخته. قطعا شما در موقعیت خودت بهترین خرید ها رو انجام دادی. اما خب روی صحبت من با بقیه دختر خانم ها هست. تو بازار قابلمه از 300 تومن هست تا 15 ملیون اگ قراره مثلا 3 تومن براش هزینه کنید همه ش رو بدین ی سرویس قابلمه فقط. کلا کم بخرید اما جنس مارک خوب و کاری. چون تجربه نشون داده همه چیزای اضافی میره انباری. مبل فرش پرده تخت وسایل برقی بزرگ رو ی چیز خوشگل بگیرید و شیک و جنس خوب.  رنگای روشن استفاده کنید واقعا جهاز عروس میاد تو چشم و واقعا خونه دلباز تر میشه. به اندازه فضایی که در اختیارتون هست خرید کنید نه بیشتر چون خودتون بعدا اذیت میشین و پول پدر عزیزتون و نتیجه زحماتش و حق خانواده تون پایمال میشه و میره انباری 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم