2733
2739
عنوان

خوردن قاووت در بارداری برا هوش

| مشاهده متن کامل بحث + 24362 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی رزگل چه زود ۴ ماه ات شده😍😍😍

فدات شم اره 😄😄هفته بعد میرم تو ۵ ماه😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
بعضی‌چیزاش‌برا‌قبل‌چهارماهگی‌خوب‌نیس،شما‌بخور،من‌خوردم‌

منم از ۴ ماهگی میخورم البته یادم افتادنی زیاد نمبخورم میگم شاید ضرر داشته باشه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2742
بعد‌چهار‌ماه‌ضررنداره،من‌هرروز‌دوسه‌قاشق‌میخوردم

جدی؟ پس بخورم 

سلام.من پارسال ای وی اف انجام دادم و منفی شدم.

الان طبیعی باردار شدم و میترسم همه چی بخورم.ولی این قوتو فکرمو مشغول کرده.قبل از بارداری قوتو چهل گیاه میخوردم.الان از ماه چهار به بعد میتونم باز ازش بخورم؟

سلام.من پارسال ای وی اف انجام دادم و منفی شدم. الان طبیعی باردار شدم و میترسم همه چی بخورم.ولی این ...

نخور عزیزم طبعش خیلی گرمه منکه طبیعی باردار شدم  ترسیدم بخورم....الان دکترا مکمل و قرص اهن میدن دیگه همونارو بخور....

منم‌نخوردم الانم پسرم دنیا اومده ۵ ماهشه😍

انشالله نی نی خوشگل شماهم بسلامتی دنیا بیاد عزیزم😍

2738
عزیزم من کرمانیم کل این نه ماهو مامانم بستم به انواع قوتو الانم چهارتا سطل قووتو مختل درست کده برا ز ...

سلام rahaw جان

شما که کرمانی هستی بگو

مگه تو قاووت چهل گیاه تخم کتان و رازیانه و زعفران نیست؟

به نظرت برای کسی که تو اقدام هست،یا حتی تو بارداری، ضرر سقط نداره؟

سلام rahaw جان شما که کرمانی هستی بگو مگه تو قاووت چهل گیاه تخم کتان و رازیانه و زعفران نیست؟ به ...

سلام عزیزم.   چرا توی بارداری ضررداره  گرمی زیادش ولی ماخودمون جوری نسبت مواد رو کم و زیاد میکنیم تاطبع  متعادل داشته باشه   و مصرف میکنیم توی بارداری

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

خوردن قاووت در بارداری به زنان بسیار توصیه شده است. اما بسیار از افراد نمی‌دانند قاووت چیست و چه فوایدی برای دوران بارداری دارد. ماده غذایی مفیدی در بارداری است یا در لیست مواد غذایی مضر در بارداری قرار دارد

https://gahvare.net/articles/mdVs5/خوردن-قاووت-در-بارداری