2752
2734

سلام فاطی شمالی خوبی؟ چند بار پرسیدم ازت چه خبر، کسی خبر نداشت .بعد جریان آرایشگاه خیلی نگرانت بودم .به خیر گذشت ان شالله؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام فاطی شمالی خوبی؟ چند بار پرسیدم ازت چه خبر، کسی خبر نداشت .بعد جریان آرایشگاه خیلی نگرانت بودم ...

راسش خداروشکر از اون موضوع گذشت ولی بازم روزای سختی رو داریم میگذرونیم انشالله تو تا پیک بعدی میگم ک چیشده

2731
راسش خداروشکر از اون موضوع گذشت ولی بازم روزای سختی رو داریم میگذرونیم انشالله تو تا پیک بعدی میگم ک ...

بازم خداروشکر .ان شالله مشکلاتتون حل شه 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.