2733
2734
عنوان

خیلی خسته ام ولی از ناراحتی خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 26 پست

ای وای اینم دردسرای دسته جمعی اینور اونور رفتن.من تاحالا با خانواده شوهرم سفر نرفتم.فقط ی بار با خواهر شوهرم اونم خودم اصرار کردم چون خونواده خودم نمیومدن و دوست نداشتم تنها برم.

با هم مهربان باشیم
چون همیشه مزاحم ما هستن هیچ وقت مسافرت به دلخواه من نبوده همیشه و همه جا نظر اونا  بعد همه شون ...

کم کم قطع کن این مسافرتای باهم رو زن بخواد میتونه . چند ساله ازدواج کردین؟

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر روز میرین زیارت

نه مهمونی بودیم  خونه یکی از،اقوام اونا شب قبل رفتن من نوزاد داشتم گفتم شب سرده قرار شد با همسرم بعدازظهر روز بعدش بریم 

الهم صل علی محمد وآل محمد
2731
چون همیشه مزاحم ما هستن هیچ وقت مسافرت به دلخواه من نبوده همیشه و همه جا نظر اونا  بعد همه شون ...

ببخشید ولی به نظر من نماز خوندن و بهونه کردی که از اونا جدا شی البته کاملا حق داری که تنها مسافرت بری باید از قبل بدون هماهنگی ميرفتين به شوهرت بگو مسافرت حال آدمو جا نیاره مال من همش حال گيريه

10 سال زوریه خواهر من .اگر نریم قیامت میشه .

ای بابا چقد بد. این جور چیزا باید از همون اول جلوش گرفته بشه . ولی صد در صد یه راه حل هایی داره هنوزم . برو مشاوره. من که نمیتونم‌تحمل کنم واقعا

ببخشید ولی به نظر من نماز خوندن و بهونه کردی که از اونا جدا شی البته کاملا حق داری که تنها مسافرت بر ...

نه دیگه مسافرت تموم شده بود چه جدا شدنی بعدش هرکس سوار ماشین خودش،میرفت سمت خونه خودش

واقعا به این نماز احتیاج داشتم کمی،افسردگی بعد زایمان دارم حال روحیم خیلی خراب بود 

2740
ای بابا چقد بد. این جور چیزا باید از همون اول جلوش گرفته بشه . ولی صد در صد یه راه حل هایی داره هنوز ...

میخوام برم ولی من که مشکل ندار م مشکل شوهرم که مطیع خانوادشه ببخشید دست تو بینی هم بکنیم اونا باید مشارکت کنن

میخوام برم ولی من که مشکل ندار م مشکل شوهرم که مطیع خانوادشه ببخشید دست تو بینی هم بکنیم اونا باید م ...

خب اول خودت برو شاید یا راهکارهایی داد بهت که تونستی تغییرش بدی . میدونم چقد بده من شوهرم چند شب پشت هم به مامانش زنگ میزد عصبی شده بودم بهش گفتم