2737
2734
عنوان

کسی میتونه ازمایش اسپرم بخونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هووووف من فک کردم هزینش بالای دویست سیصد ایناس اخه ازمایش عجیب غریبه😂

مال ما كه ١٢٥ ميشه هميشه آزمايشگاه تشخيص نابارورى جوابشم ٣ روز بعد ميدن نميدونم دوستان كجا ميرن كه انقدر ارزون ميشه

2742

تا جايى كه من ميدونم همه چى خوبه فقط مورفولوژى ١٠ هست كه بايد بيشتر از ٢٠ باشه البته تو آزمايشگاهى كه شما آزمايش دادى رنج بيشتر از ٢٠ رو زده نرمال مال شوهر من ٥ هست و رنج آزمايشگاه ما بالاى ٤ رو ميگه نرمال .

بقيه موارد خوبه عزيزم

تا جايى كه من ميدونم همه چى خوبه فقط مورفولوژى ١٠ هست كه بايد بيشتر از ٢٠ باشه البته تو آزمايشگاهى ك ...

مرسی عزیزم

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧
مال ما كه ١٢٥ ميشه هميشه آزمايشگاه تشخيص نابارورى جوابشم ٣ روز بعد ميدن نميدونم دوستان كجا ميرن كه ا ...

اتفاقا ما ازمایشگاهی رفتیم ک واسه ازمایش اسپرم تجهیزاتش کامله... شما چون مرکز میری حسابی پول میگیرن

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧
تا جايى كه من ميدونم همه چى خوبه فقط مورفولوژى ١٠ هست كه بايد بيشتر از ٢٠ باشه البته تو آزمايشگاهى ك ...

اینی ک شما میگی مربوط ب چ چیزی میشه... چیز مهمیه؟! 

2740