2733
2739
عزیزم اصلا تو فکرش نرو نی نی سالم وجاش امنه .درکت میکنم نگرانی چون خودمم برام اتفاق افتاده اما باورک ...

انشالله.بنظرت برم امشب سونو؟هفت هفته و ۴روزمه تاریخی ک دکتر گفته برم ۴روز دیگس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله.بنظرت برم امشب سونو؟هفت هفته و ۴روزمه تاریخی ک دکتر گفته برم ۴روز دیگس

اره برو منم همین حوالی رفتم سونو.فقط بگو دکتر اطراف ساک چک کنه برا  هماتوم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
انشالله اگه امشب باشه میرم پس... دعا کن واسم 

برو بسلامت عزیزم انشالله با خبرای خوب برمیگردی منم حسابی کتکت میزنم که دفعه دیگه انقدر استرس نداشته باشی😂

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

[QUOTE=74491317]برو بسلامت عزیزم انشالله با خبرای خوب برمیگردی منم حسابی کتکت میزنم که دفعه دیگه انقدر استرس نداشته ...[/QUOT

مرسییی انشاالله.الان زنگ زدم تا ساعت ۵بیشتر نیست سونو.اگه شوهرم زود بیاد میرم وگرنه میفته واسه شنبه

خخخخ باشه بزن.

[QUOTE=74491317]برو بسلامت عزیزم انشالله با خبرای خوب برمیگردی منم حسابی کتکت میزنم که دفعه دیگه انق ...

نگران نباش.😊بخدابسپارش

این جوجه های ما تا بدنیا بیان ماروو دق میدن😁گودزیلا های دهه نودی

2740