2752
2734
عنوان

کسی در مورد قطره رفلاکس نوزاد دو ماهه میدونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93362 بازدید | 128 پست
عزیزم ببخشید خیلی سوال میپرسم !  شما بخاطر رفلاکس بهش شیرخشک‌دادین ؟ چون من شیر خودمو میدم ولی ...

بله من بخاطر رفلاکس شیرخشک آپتامیل پپتی دادم و اونم تا حدود زیادی بی تاثیر نبود

میشه یه صلوات مهمون زندگیم کنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از هربار شیر خوردن ایستاده نگهش میدارین؟ 

نه عزیزم من روی پام نگهش می‌داشتم حالت ۳۰ درجه شیب دار اینجوری خودمم کمتر اذیت میشدم ولی تا ۲۰ دقیقه یا نیم ساعت مشغولش میکردم تا تکون نخوره

نه عزیزم من روی پام نگهش می‌داشتم حالت ۳۰ درجه شیب دار اینجوری خودمم کمتر اذیت میشدم ولی تا ۲۰ دقیقه ...

ممنون عزیزم. من امروز بچم بردم وزن کردم تو 10 روز 70 گرم اضافه کرده و داره از نمودار میاد پایین تر. 

با اینکه سعی میکنم هر دوساعت بهش شیر بدم ولی خوب نمیخوره! خیلی نگرانم 

شما همچین تجربه ایی نداشتین که و نگیری اینقدر کم باشه 

ممنون عزیزم. من امروز بچم بردم وزن کردم تو 10 روز 70 گرم اضافه کرده و داره از نمودار میاد پایین تر.& ...

عزیزم بخاطر رفلاکس احتمالا ...

والا بچه من الان ۴ ماه ک رو ۹ کیلو استپ کرده اضافه نکرده آنقدر ک مریض شده بخاطر دندوناش و جگر خودمم خونه

عزیزم بخاطر رفلاکس احتمالا ... والا بچه من الان ۴ ماه ک رو ۹ کیلو استپ کرده اضافه نکرده آنقدر ک مری ...

الهی بگردم ، ایشالله همه بچه ها سالم و سرحال باشن.

منم دلم خونه ، همش غصه میخورم و گریه میکنم !

الان که به رفلاکس‌و آلرژیش فک نمیکنم ، کل ذهنم درگیر مدفوعش شده که چربه و مخاط داره و تو ۲۰ روز هیچی وزن نگرفته ! برای بچم دعا کنید ایشالله چیزیش نباشه .

الهی بگردم ، ایشالله همه بچه ها سالم و سرحال باشن. منم دلم خونه ، همش غصه میخورم و گریه میکنم ! ال ...

الهیییئ....

بخدا منم همینم بااینکه بچم الان ۱۴ ماهشه اما روز خوش ندیدم هر ماه مریضه....

خیلی درمونده ام الان ۲ روزه تب داره دعا کنید زود خوب بشه 

انشالله کوچولوی شمام چیزیش نیست