2733
2734
عنوان

مامان های تپلی که دوست دارن تا عید خیلی خیلی لاغر بشن بیان داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 126031 بازدید | 403 پست

سلام.دوستای تپلی .من تو سه هفته ۷ کیلو کردم.بدون اینکه قرص بخورم چون همشون عوارص دارن.یه خانم گل که من عاشقشم بهم برنامه رژیمی داد.ن گرسنم میشد ن اذیت میشدم .حتی هله هوله هم میخوردم😍😍

خلاصه خیلی خوبه .الان نزدیک ۱۸ کیلو دیگه اضاف دارم که با مرمر بانو کمش میکنم.و عید بعد  مدتها با لذت خرید میکنم.دوستای تپلی اگه دوسداشتین که چیزی بدونین راجب رژیمشون با این آیدی tanasobx@تو تل تماس بگیرین.ایشالله که همه طعم شیرین کاهش وزنو بچشن

بچه ها منم تو ۳ ماه با رژیم و ورزش ۲۳ کیلو کم کردم تو رو خدا از این دارو ها و قرص ها استفاده نکنین که  من استفاده کردم معدمو داغون کرد همش ۱۸ سالم بود یهو وزنم رف بالا

بعد ازدواجم‌ دیووونه کننده بودا یدفه ۲۵ کیلو اضافه کردم 😭یمدت رژیم کتو گرفتم مو برام نموند دمنوشا معدمو داغون کردن 😭قرص که نگم تا یمدت اصلا هر چی میخوروم بالا میوردمش 🤕الان نزدیک ۱ ساله وزن کم کردم اونم با رژیم و ورزش اوصولی و بی دردسر

اینم مدیون مربی مهربونمم که بارها به بچه های نی نی سایتم معرفیشون کردم بچه ها تبلیغ نیست بخدا من هر چی بگم کم گفتم انقدر که این کاهش وزن و کمک مربیم تو زندگیم موثر بود تو ۱۸ سالگی دیسک گردن زانو درد تنگی نفس از قیافه افتاده بودم اصن انگار دوباره بهم زندگی داد ..حالا بگذرم خیلی گفتم فقط گول این دارو و دمنوش هارو نخورید

مربی منم تو باشگاه مربیم بود

برنامه غذایی هم میدن آنلاین اگر بمن اعتماد کردید 🙏و دوسداشتین ایدی تل گرام و اینستا مربی عزیزم  @tanasobx هستش ا...اگر یزمانی از ایشون برنامه گرفتین و نتیجه گرفتین دعام کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سمیرا جون حرف شما درست عزیزم ولی خب من دیگه خسته شدم حقیقتش از این همه چربی که با خودم این ور اونور ...

سلام عزیزم. چرااا انقد دردسر و رژیم و کارای سخت 🤦‍♀️ من با محصولای گیاهی و بدون عوارض تا عید لاغرت میکنم اگه باور نمیکنید بیاید داخل پیج عکس قبل و بعد مشتری هارو ببینید حتی میتونید حرف بزنید و خیالتون نسبت به نتیحه راحت باشه

2731

[QUOTE=21391797]سلام هیلا جون ممنون از پیشنهادی که دادید و ممنونم که به فکر دوستات بودی و راهنمایی به جایی کردید خان ...[/QU

دوستان سعی کنید رژیم اصولی بگیرید این که میگید هیچی نخوریم اصلا درست نیست و شما علاوه بر چربی عضله هم از دست میدید که خیلی بده من که تو خونه ورزش کردم و یه رژیمم داشتم واقعا خوب بود همینکه از یه رژیم اصولی پیروی کنید بهتره البته در کنارش ورژشم باشه بهتر میشه 

ان رژیم من بود اگه خواستید یه نگاهی بهش بندازید من تو 2 ماه 10 کیلو کم کردم باهاش

http://ketomethod.sellfile.ir/prod-1731482-برنامه رژیم لاغری کتوژنیک نسخه کامل.html?r=56259

سلام ............منم بازی .....خسته شدم از دست این شکمم.........من 168 قدمه و 61 هم وزنم یعنی در واق ...

اگر واقعا میخواین لاغر بشین
یه تماس با این شماره بگیرین بهتون مشاوره میده و تحت نظرشون با هزینه خیلی کم لاغر میشین من خودمم نتیجه گرفتم،مشاورشون هم رایگانِ
09920664877
بیشتر واتس آپ پاسخ گو هستن
حتما ازشون استفاده کنید تضمینیه کارشون💎

یه تماس با این شماره بگیرین بهتون مشاوره میده و تحت نظرشون با هزینه خیلی کم لاغر میشین من خودمم نتیجه گرفتم،مشاورشون هم رایگانِ

09920664877

سلام .من هم خیلی دوست دارم لاغر کنم خوشحال میشم منو تو جمعتون بپذیرین.

09920664877

من بعد از زایمان خیلی چاق شدم می تونید راهنماییم کنید از چه روشی استفاده کنم بهتره البته خیلی از روش ...

09920664877

سلام به همه دوستان خوبم. همه صفحات را خوندم.من هم خیلی دلم می خواست تا عید 6 کیلو کم کنم. ولی خیلی ...

عزیزم الان ۴۶ ساله شدی...زنده باشی...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

سلام اگه واقعا میخواید تا عید لاغر بشید و ورزش کردن براتون سخته من یه روش عالی و تضمینی و پیشنهاد میکنم که روش کویتیشن هست. 

تحقیق کنید بعد انجام بدید حتما

بدون جراحی بدون درد بدون اینکه پوست افتاده بشه چون هم زمان لیفت میکنه

من یه مرکز لاغری و میشناسم که برای کسایی که غرب تهران هستند به درد میخوره من تجربه کردم عالیه

۰۹۱۲۸۹۵۲۸۵۶ محمدی