2733
2739

سلام.ممنون از استاتر خیلی تاپیک مفیدی بود.کل پیامها رو خوندم.توی تبریز پزشک هومیوپات کسی میشناسه که جواب گرفته باشه، کارش واقعا خوب باشه، معرفی کنه بهم؟ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حس میکنم شما خود خانم همتی هستین، مشاور سینا طب    و اینجا دارین مشتری جذب میکنید!  ...

نه والا خیلی وقت هم هست به این تایپیکم سر نزدم . انشالله همه سلامتیشون رو به دست بیارن من از این روش درمانی جواب خیلی خوبی گرفتم گفتم شاید یه عده دیگه هم درمان بشن ودعام کنن 

2731
2740
سلام میشه بگید چند ماه طول کشید تا باردارشدید؟  

عزیزم من چسبندگی رحم داشتم چون قبلا عمل سپتوم رحم داشتم . عمل کردم وبعد بلافاصله ای وی اف کردم .قبل ای وی اف داروی هومیوپاتی خوردم واصلاح سبک کردم دوره درمان من طولانی بود چون مشکلم فقط تنبلی نبود 

عزیزم من چسبندگی رحم داشتم چون قبلا عمل سپتوم رحم داشتم . عمل کردم وبعد بلافاصله ای وی اف کردم .قبل ...

سلام‌شماهنوزم‌اینجا‌فعالید‌من‌سوالام‌بپرسم

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌دل‌من‌داند‌ومن‌دانمو‌دل‌داندومن👶👶
خوب پس اینم بدون که هومیوپاتی همزمان میتونه کل مشکلاتو بهبود بده هر جا رفتی این مشکلتون رو هم بگین ا ...

شماره تماسی ادرسی چیزی داری؟

لطفا بم بدی؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/