2752
2734
عنوان

درباره موکت اتاق نینی اگه میدونید سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6685 بازدید | 17 پست
عزیزم اگر میخوای اتاق نی نی رو موکت کنی باید بهترین موکت موجود در بازار را بگیری که پرز نده و باعث حساسیت نشه...این خیلی مهمه ...بهترین موکتها موکتهای اتریشی و المانی هستند که قیمتشون خیلی بالاتر از بقیه هست ولی برای اتاق بچه باید جنس خوبی بگیری اگر پرزش تو هوا بلتند بشه وارد سیستم تنفسی بچه میشه و ایجاد حساسیت میکنه...اگر قیمتش برات مهمه بهتر کفپوش بکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم اگر برای نینی خودت موکت میخوای اصلا سراغ نمدی ها نرو چون سفته و اذیتشون میکنه. از موکت های پرزدار استفاده کن اونم نه خیلی پرزدار که آشغال بینش بمونه سعی کن تراکمش بالا باشه آشغال بینش نره. پیشنهاد میکنم یسر به سایت گامان تزئین بزنی اونجا مشاوره رایگان هم داره