2737
2739
عنوان

آگهی تو دیوار درد سر ساز شده واسم

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 29 پست

لعنت به سایت دیوار پر کلاهبرداره همسر من آگهی گذاشته بود برای فروش وسیله اش طرف اومد چک داد رفتن بانک حسابش روبررسی کردن خوش حساب بود و پول داخلش داشت روز چک کلا ناپدید شد رفته بانک طرف ۲۰ تاچک برگشتی داره و موبایلش خاموش وفراری ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بزن تو دهنش مردیکه اشغال بیشرف....خوب اعصاب داری ها...من اصلا اعصاب ندارم تو این موارد میشم جکی جان😂😂😂

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
لعنت به سایت دیوار پر کلاهبرداره همسر من آگهی گذاشته بود برای فروش وسیله اش طرف اومد چک داد رفتن بان ...

عزبزم‌این موضوع دیگه به دیوار ربط نداره .به دیوار هم‌مثل بقیه فضاهای مجازی نباید زیاد اعتماد کرد.

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2740

دختر خاله منم طفلک تو دیوار برا کارای هنریش اگهی فروش زده یه نفر به اسم مشتری هی مزاحمش میشد تهدید میکرد 

بلاکش کرده اما طفلک میگه میترسم شر بشه برام باید شماره مو عوض کنم

ادم اصلا تو این مملکت امنیت نداره که هیچ جا

تا بفهمن زن هستی مدام میخوان ازارت بدن

اولش گفت از بچه ها بعد فهمیدم طلاق گرفته بعد هی گفت عزیزم بعد فهمید داره میره جاده خاکی گفتم شرمنده نمیتونم بیست چهارساعته اونجا باشم گفت دوروز بیا منم دیدم حالا مادر شوهرم میاد تو اتاق گفتم باتون تماس میگیرم اینم کنه شد

دختر خاله منم طفلک تو دیوار برا کارای هنریش اگهی فروش زده یه نفر به اسم مشتری هی مزاحمش میشد تهدید م ...

از ماست که بر ماست

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزبزم‌این موضوع دیگه به دیوار ربط نداره .به دیوار هم‌مثل بقیه فضاهای مجازی نباید زیاد اعتماد کرد.

کلاجامعه پراز کلاهبرداره دیوار که بدتر 

یک مدت دنبال خونه بودیم هر آگهی که میدیدم میرفتیم اون نبود میگفتن اگر عکس واحد بذاریم همکارمون برمیدارن. فریب کاریه کارشون

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706