2733
2734
عنوان

سوال دکوراسیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 27 پست
حالا هدفمو هم بگم از شروع این بحث راستش من کلا تو قسمت سلیقه و دکورخونه یه باور غلط داشتم سالهاست ...

عزیزم به کانالم سر بزن من پست های فنگ شویی و نوع چیدمان و دکوراسیون هم میزارم میتونی ایده بگیری عزیزم عکس ها زیاده با سرچ کلمه مورد نظرت عکسهارو ببین

عزيييزم🤣🤣🤣خب البته كه پول مهمه ولي سليقه صاحب خونه يه چيز ديگست مثلأ يه خونه بود توش دوميليا ...

اينجا گزاشته بود عكس؟😮😮

باز من خواب بودم تاپيك خفن زدن😢😢🤣🤣🤣

با كلمه ي زيباي ""نميدانم""آشنا شويد،، فردا روز گرفتار ناداني خود خواهيد شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وبالعکس متوجه شدم هیچی هم پول نداشته باشی با پول کم هم نمیشه خیلی شیک بود.

اما واقها نمیدونم حد اخرش کجاست.

مثلا تا کجا ادم باید پیش بره.

اینا همشون برام سواله.

مثلا من هدفم الان باید مبل ده تومنی باشه

یا بیست

یاسی

شکرت خداجون
ممنونم ازهمگی اتفاقا جدیدا چیدانه رو بطور شدید دنبال میکنم. و خیلی کمکم کرده منتها فعلا فقط در ...

چيدانه خيلي خوبه

فقط فقط سعي كن يه مدت عكس ببيني تا دستت بياد چه سبكي دوست داري بعد ميتوني بر اساس اون بودجه بندي كني

محتاج دعام🙏
عزيييزم🤣🤣🤣خب البته كه پول مهمه ولي سليقه صاحب خونه يه چيز ديگست مثلأ يه خونه بود توش دوميليا ...

میشه لینکشو بدید عزیزم

اتفاقا برای منم جای سوال شده که ایا دیزاینر اوردن لزوم داره اصلایانه

شکرت خداجون
حالا هدفمو هم بگم از شروع این بحث راستش من کلا تو قسمت سلیقه و دکورخونه یه باور غلط داشتم سالهاست ...

عزیزم برو تو کانال دکوراسیون نوین واقعا عکس خونه هایی که گذاشته شیک و مدرنه من وسایل مدرن و ساده میپسندم

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

سلام عزیزم

منم درین موردبسیارناشیم

ودرین حال خونم بشدت نیازبه تعییر حالوهوا دارهسالیانه بخاطرعدم سلیقه ( البته صرفا خودم رودارم میگم ها نازنین)تکراریه میشه بگین چه راهکاری پیداکردین وموثربوده باشه

ممنونتون میشم