2737
2739
عنوان

دارم با اشک این تاپیکو مینویسم...مستاجری😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 96 پست
هیچوقت زنه ی مرده بی خونه نشین  والااین روزهاروهم داره کجادیگه میشه خونه خریدی 70متری باشه300مل ...

اخه جوون های این دوره زمونه بااین وضع بازار و کار طفلی ها نمیتونن خونه بخرن.‌😔😔😔 این راهش نیس بنظرم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله خدا به همه مستاجرا خونه بده .خواهر همدردیم صاحب خونه ما گفته باید بلند شین خودم میخوام بیام تو خونم،بعد به بنگاهیه گفته اینا جمعیتشون زیاده 😐یه بچه داریم برادر شوهرم هم یه مدت شبا میومد خونه ما میخوابید ولی به صاحب خونه گفته بودیم اونم قبول کرده بود.ای خدا برج یه تومن کرایه بدی بعد جرات نکنی تو خونت مهمونی بگیری کسی رو دعوت کنی😢

میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😢❤

ماهم سال اول عروسیم مستاجر بودیم خیلی صاحبخونه نحسی داشتیم هر وقت شوهرمو میدید الکی الکی یه چی بارش میکرد چند بارپوزشو به خاک مالیدم دیگه هروقت شوهرو تنها گیر میاورد یه چی میگفت جلو من جرات نمی کرد همسایه بغلیمون برادر دوستم بود خونه اشو فروخت از بس این میرفت به جونشالکی غر میزد دوستم گفت چه صاحبخونه ای داشتی چطور یه سال تحمل کردی و داداش من خونه سه طبقه ساخت یه سال توش نشست بخاطر این بشر فروخت و فرار کرد😨

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731

ما دوتا همسایه داشتیم یکیش صاحب خونه ی اون یکی بود چون صاحب خونه بچه دار نمیشد گف میخوام چیکار این همه مال و اموال رو بزار برای اون دنیام هم کاری کرده باشم  خونشو اجاره به شرط تملیک داد به مستاجر اونم هر ماه اجاره داد آخر سر صاحب خونه رفت خونه رو زد به نام مستاجر 

اخه جوون های این دوره زمونه بااین وضع بازار و کار طفلی ها نمیتونن خونه بخرن.‌😔😔😔 این راهش نیس بنظ ...

راهش اینه که دخترهای مردموبدبخت کنن  مثل این طفلی نه بچه میخادچشاشم پره اشکه

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم