2733
2739
عنوان

خورش قیمه+عکس بیاید😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 53 پست
حواست باه موقع سرو چوب دارچین رو در بیاری  نترس خوب میشه توی قابلمه آبش تبخیر میشه دست آخر که ...

مرسی مرضی جون خیالمو راحت کردی عزیزم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

این ک عدسیه🙄

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای از اینکار متنفرم پیرزنها اینجوری قیمه میپزن😑 سیب زمینی باید کرانچی سرخ بشه و دور قیمه رو تز ...

الان دیگه ما شدیم پیرزن رسما. خب اشکالی نداره ولی وقتی خودش و شوهرش هستند نیازی به این همه زحمت و دردسر نیست.

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
پیرزنا😂😂😂

بخدا مادر شوهر من سیب زمینی سرخ میکنه بعد میریزه توی خورش هم میزنه سیب زمینی ها شبیه تیکه های ابر میشن توی خورش از قیمه هاش متنفرم😁

یکبار بهش گفتم فلانی جون شما که میخوای سیب زمینی رو بریزی توش چرا به خودت زحمت میدی سرخ میکنی یه سیب زمینی ۴ قاچ کن بنداز توش😁😁😁😁بدش اومد😁😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
الان دیگه ما شدیم پیرزن رسما. خب اشکالی نداره ولی وقتی خودش و شوهرش هستند نیازی به این همه زحمت و در ...

مگه شمام اینکارو میکنی؟؟؟😑

نکن تو رو خدا 

من نگفتم کار شماس گفتم کار پیرزنهاس

آدم خودش مگه آدم نیس من همیشه شیک ترین و بهترین غداها رو برای خودم و شوهرم میپزم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
بخدا مادر شوهر من سیب زمینی سرخ میکنه بعد میریزه توی خورش هم میزنه سیب زمینی ها شبیه تیکه های ابر می ...

اخه واقعا بد میشه قیمه رو انگار خوردی تف کردی۰😖

مگه شمام اینکارو میکنی؟؟؟😑 نکن تو رو خدا  من نگفتم کار شماس گفتم کار پیرزنهاس آدم خودش مگه ...

بله این کار رو میکنم البته نه همیشه ولی معمولا خورش قیمه م با پوره گوجه ست و برای همین خیلی هم غلیظ و لعابدار خانواده م که خورش قیمه م رو دوست دارن و همچنین فامیل. چون ادویه های خوب هم استفاده میکنم 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
2740