2752
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1189048 بازدید | 32555 پست
ورودی یه قطره چکان برای داروی دخترم که از نظر من غیر ضروریه وقتی همسرم داد دستم گفت دور نندازیا. مو ...

عزیزم ، من اعتقادی به شگون و اینا ندارم ،عوضش کنین ،فکر کنین گم شدن جدید خریدین،ما نقره خریدیم رینگ ساده ،همه گفتن شگون نداره طلا بخرین ولی ما گوش ندادیم ،و مطمینیم حتی اگه نمیخریدیم هم خوشبخترین میشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورودی و خروجی همزمان 

کفش همیشگیم بخاطر استفاده مکرر خراب شد و یکی مثل همون جایگزین شد 

کیف روزمره بندش پاره شد از اونجایی که جنس تعمیری مصرف نمیکنم رفت خروجی و کیفی که از خواهرا هدیه گرفته بودم جایگزین شد .کیف و شال با هم بود ولی فعلا خروجی شال ندارم برای همین کیف رو مصرف میکنم شال میمونه تا وقتی یک شال خروجی بذارم 

یک عدد لباس زیر بالا تنه رفت خروجی یک عدد خریده و جایگزین شد 

عکسی هم برای دوستان علاقمند به عکس فرستادم فکر کنم از عکس متوجه ورودی و خروجی بشید 

طرح دار بودن کیف ورودی هم بخاطر هدیه بودنش هست 

هشت ماه برای استفاده ش صبر کردم بخاطر اینکه من هیچوقت وسیله طرحدار نداشتم  و الان دوست دارم جزو ورودی هام باشه

ققنوس
ورودی و خروجی همزمان  کفش همیشگیم بخاطر استفاده مکرر خراب شد و یکی مثل همون جایگزین شد  ...

چه کفشای جالبی❤خیلی خوبه که یک مدل روانتخاب کردین ووتکرارش میکنین. من دایم دلم تغییروتنوع میخواد.

2731

من بااینکه دایم درهرحال خروجی دادنم وتقریبا به ایده الم رسیدم ولی چون دوتابچه کوچیک دارم وپسرکوچیکم تازه راه افتاده بی نهایت بهم ریختگی دارم. داشتم باخودم میگفتم اگه من قبلابودم بااینهمه بهم ریختگی کوچیکه مطمینا خونه کن فیکون میشد. فکرکنین من قبلایه دراور چهارکشویی داشتم گذاشته بودمش توی گنجه فقط برای وسایل متفرقه که ازشیرمرغ تاجون ادمیزاد توش پیدامیشد به مرور خروجی دادم همشونو تااینکه یکی دوماه پیش خود دراورم شد خروجی فقط چهارچوبش موند گذاشتم بالکن وسیله گذاشتم زیروروش

چه کفشای جالبی❤خیلی خوبه که یک مدل روانتخاب کردین ووتکرارش میکنین. من دایم دلم تغییروتنوع میخواد.

من عادت به تنوع ندارم سالهاست استایل مشخصی دارم نه فقط من کلا در خانواده ما سبک پوشش هرکس از یک سنی مشخص میشه و همون روال رو ادامه میده 

ققنوس