2737
2739
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1144094 بازدید | 31767 پست

سلام. صحبت لوازم ارایشی شد بگم که من کرمپودرورژ گونه وسایه چندساله ندارم چون معمولاانقدراستفاده نمیشن که فاسدمیشن. البته بادوستم قرارگذاشتیم که شریکی یه کرمپودربخریم نصفش کنیم که خراب نشه چون اونم مثل منه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا لوازم بهداشتی من هستن

از راست بالم لب، دئودورانت، کرم دست، آبرسان، فلوئید ضدآفتاب بی رنگ

بجز اینا یه ژل شستشوی صورت دارم ویه ژل بهداشتی بانوان

اینا هم آرایشی

از راست کرم ضدآفتاب رنگی، ژل ابرو، خط چشم، ریمل

بجز اینا یه لاک هم دارم که به ندرت استفاده میکنم و یه عطر هم دارم که با تغییر فصل گرم و سرد تغییر میکنه 

به این مجموعه یه رژ هم باید اضافه بشه

کرم ضد آفتاب تمدید نمیشه و به بی بی کرم تغییر میکنه

2728

من ازوقتی مینیمالیست شدم هم لباس خریدنم کم شد هم وسایل خونه وحتی اضافی هاروهم فروختم  قبل خرید  رفتن فکر میکنم چرا میرم اصلا لازمه که برم بخرم  مثلا من کلا دوتا کفش دارم دوتا شال وسایل خونه ازچینی گرفته تا لیوان ها همه ساده ودرحد نیاز چیز اضافی ندارم وخونه درحد ممکن خلوت 

ولی خب اگه الان میرفتم خرید 

قطعا همچیو خیلی خیلی ساده برمیداشتم 

مثل فرش میز تی وی جاکفشی خیلیا میان هم ایراد میگرن ومسخره میکنن که توخونت خیلی خلوته ولی مهم آرامش خودمه وحال خوب من من قبلنا خیلی وسایل داشتم همش میگفتم بخرم وروانم خوب نبود اما الان پول وسایل الکی رو جمع میکنم وبه خودم میرسم به دندونام وحال بهتری هم ازخونم دارم هم خودم تولباس خریدنم طرح های ساده دوخت های ساده وسعی میکنم توزمینه لباس هم ازاین به بعد مینیمال تر باشم 

خانمها اینو میگفتم بنظرتون برای روش چیزی بخرم مینیمال دکوری چون من اصلا دکوری ووسیله اضافه ندارم

اگه عود و شمع استفاده میکنی میتونی جای عود و شمع بذاری 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740

الان که استوری لیلی رو دیدم. متوجه شدم تو لوازم آرایش خیلی مینیمالم و کلا برای مهمونی و روزمره خیلی آرایشم تفاوتی نداره. فقط رنگ رژم عوض میشه و نهایت یه بی بی کرم اضافه بشه. دو رنگ رژ دارم. یه خط چشم و یه ریمل. ضدآفتاب و مرطوب کننده. یه ررژم مایع هست جایی خواستم رژگونه بزنم همونو استفاده میکنم. ولی چند تا کیف لوازم آرایش دارم که خوب خریدشون واجب نبود و برای دوران قبل از مینیمال شدنمه. شستمشون و یکی رو دادم به خواهرزاده م. دوتا رو نگه داشتم که بعدا وارد چرخه ی مصرف میشن.