2733
2734
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1140784 بازدید | 31707 پست
متاسفانه خونه مادر منم شلوغه و اصلا دوست نداره یا بهتر بگم دلخور میشه پاکسازی کنیم مگر اینکه خودش بگ ...

خدا پدرتون رو رحمت کنه،انشاالله غرق نور و آرامش باشن

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
قربونت برم "جایگاه" فرق میکنه مثلا زن داداش من هرکی نصیحتش کنه یا تو کاری بگه این کار بهتره انجا ...

دقیقا  همینطوره،دیگه تغییر تو این سن و سال تقریبا غیر ممکنه

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان عزیزم من مسافرت دوروزه داشتم اولین سفری هس که نهایت لذتش رو بردم .چون اصلا به خرید فکر نکردم فقط جاهای دیدنی و خاص شهر رفتیم .در ساعتهای آخر سفر فقط دوساعت وقت گذاشتم برا بازار اونم بخاطر دخترام .خدا روشکر اونا هم هر کدوم وسایلی که لازم داشتن خریدن نه وسایل اضافی .من برا خودم هیچی نخریدم چون همه چی داشتم البته اینکار به لطف این تاپیک بود چون قبلنا تعریف من از سفر فقط خرید بود😃

سلام دوستای عزیز؛ 

دیروز کابینت بالای هود رو یه بازبینی کردم، جعبه ی ابزار مقداری خروجی داشت. یه مگس کش اضافه اونجا بود که فکر میکردم گم شده، میبرم برای مامانم، میخواستن یکی بخرن. 

یه تیکه ملحفه داشتم که کهنه شده بود برش دادم گذاشتم سایه بون گلدونای بالکنم، بقیه رو هم گردگیری میکنم باهاش و میره خروجی. 

یه تقویم رومیزی داشتم، یکی که همسرم آورد میبرم برای مامانم که لازم دارن.

مقداری شیشه دارم که باید سرفرصت سبزی خشک هام رو بریزم توشون اضافه هام برن خروجی. 

چندتا ظرف پلاستیکی مواد شوینده رفتن تو قسمت بازیافت. 

2740
متاسفانه خونه مادر منم شلوغه و اصلا دوست نداره یا بهتر بگم دلخور میشه پاکسازی کنیم مگر اینکه خودش بگ ...

خدا پدر عزیزتو بیامرزه♥ فکر میکنم یکی از دلایلی که ماها تحمل شلوغی رو نداریم بخاطر رفتار و احتکار مامانامونه   

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

سلام 

خروجی های چند وقت اخیر

جاروبرقی 

میز تحریر 

پالتو همسرم 

شلوار راحتی بچها

کفش دخترم (جایگزین نمیشه کفشهای عیدشو می پوشه)

شلوار لی همسرم برد برای سرکارش

پنج تا پیاله ( زحمت شکستنش با پسرم)

دوتا دیس ولامین مامانم داده بود دم دست استفاده کنم به هفته نکشید پسرم شکوند😵‍💫

سینی دم دستیم بعد از ده سال خروجی اجباری شد شکست

چینه و چوب خط دخترم تعدادشون کم شده بود دیگه نگه نداشتم رفت خروجی

جامدادی

فیش های بانکی

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

مامانم ازم خواست یه کیف پر خنزر پنزر داریم مرتبش کنم 

کلی کاموا که یه تعدادشون تابشون رفته بود شد خروجی دو سه تا نگه داشتیم برای درست کردن کاردستی و...

روبان های کوتاه و بلا استفاده 

کلی منجوق و پولک و پانل های گل 

سه تا فیش تلویزیون و سیم شارژر 

بعداز تموم شدن کارهای مامانم خواهرم که تازه کنکور داده گفت بیا کمد منم یه دستی بکشیم🥹

بااینکه وابستگی شدید به اکسسوری های ناقص و از روفته داشت رحم نکردم بهش 😐

کلی خروجی داشتیم از جامدادی رومیزی و سررسید های نوشته شده و گل خشک لای دفتر 😭

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

ماهم 99 درصد سفرامون اینجوریه فقط خوراکی میخریم و مصرف میکنیم، اونم خوراکی هایی که تو شهرمون نیست

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
مامانم ازم خواست یه کیف پر خنزر پنزر داریم مرتبش کنم  کلی کاموا که یه تعدادشون تابشون رفته بود ...

به به عجب سعادتی نصیبت شده 

منم انقدر دوست دارم خونه فامیلامون که شلوغه رو مرتب کنم 😑😂