2733
2734
عنوان

شربت راسیپ..افزایش اشتها...تجربه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 136919 بازدید | 56 پست
سلام وقتتون بخیر از کامنتتون دو سال گذشته ولی الان دیدم ، پسر منم الان دقیق ۱ سال و ۹ ماهشه و این شر ...

سلام اگه استفاده کردی این شربتو لطفا بگو بچت وزن گرفت؟ دخترم بیش ازاندازه لاغره

پس پنج سی،سی نده. کمش کن دکتری که من دختر مو میبرم فوق تخصص داره. عالی ترین دکتر شهر مون هست. خیلی ...

سلام عزیزم امید وارم حالت خوب باشه 

من پسرم یک سالشه و هیچی غذا نمیخوره شربت راسیپ دمتر براش تجویز کرد ولی میترسم بهش بدم عصبی و پیش فعال بشه ممنون میشم از تجربتون بهم بگید😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم امید وارم حالت خوب باشه  من پسرم یک سالشه و هیچی غذا نمیخوره شربت راسیپ دمتر برا ...

سلام عزیزم

تاپیک واسه چهار سال پیش هست زیاد یادم نمیاد چی کار کردم

تا جایی که یادمه گفتن زیر ۲ سال نباید بدی این شربت رو 

ب جاش زینک بدین 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2728
سلام دخترتون چندماهشه چندکیلوهست منم دخترم خیلی وزنش پایین دکتر راسیپ دادبهش 

سلام دخترم ۲سالو دو ماهشه اصلا اشتها نداره و یه ماهه خیلییی عصبی شده بود به طوری که حدود دو ساعت الکی سرحال شکریه میکرد به همه چیز گیر میداد 

حالا دیروز خواهرم چند سی سی به شربت ا راسیپ داد یعنی آب بود رو آتیش از دیروز گریه نکرده خوش اخلاق شده اشتهاشم باز شده همش بازی می‌کنه می‌خنده ..بنظرتون بدم این شربتو؟

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
سلام دخترم ۲سالو دو ماهشه اصلا اشتها نداره و یه ماهه خیلییی عصبی شده بود به طوری که حدود دو ساعت الک ...

دخترتون متولدشهریوره؟ دخترمنم ۲سال ودوماهشه دکتربخاطر وزن کم راسیپ دادگفت یه قوطی بده دیگه نده روزی ۳سی سی.. الان ۱۰روزی میشه دارم میدم بنظرم اشتهاش بهترشده..دخترتون چندکیلو الان؟ 

دخترتون متولدشهریوره؟ دخترمنم ۲سال ودوماهشه دکتربخاطر وزن کم راسیپ دادگفت یه قوطی بده دیگه نده روزی ...

دخترم 12کیلو 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
2738
سلام دخترتون چندماهشه چندکیلوهست منم دخترم خیلی وزنش پایین دکتر راسیپ دادبهش 

دخترم22ماهه ده کیلوعه

راسیپ میدم چندروزه یکم فقط یکم بهتر میخوره 

تجریه شما چی بوده

منم راسیپ دادم به پسرم هنوزم میدم وزنش خوب رفت بالا اشتهاشم بهتر شده بود عصبی و خوابالو هم اصلا نشد

شربت راسیپ چند سی سی میدادین

🧡🧡عضو گروه نارنجی 🧡🧡وزن اولیه ۷۲🧡🧡قد۱۶۵🧡🧡وزن فعلی۶۸🧡🧡وزن هدف ۵۶🧡🧡آخر بهمن۱۴۰۱وزن۶۶🧡🧡