2733
2734
عنوان

انتخاب اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میان میگن اسم جدید پیشنهاد بدید که کسی نشنیده باشه. طرفم مجبوره یه کلمه من درآوردی آخرشو الف اضافه ک ...

دقیقن، حالا بعضی اسم ها من درآوردی نیست، اصیل هم هست منتها تلفظش خیلی مشکله، مثلن بچه دختر خاله م اسمش سوشیانت هستش،واقعا تلفظش سخته، دختر خاله م هم میخنده و ميگه هنوز بعد 5 سال پدرشوهرم و مادرشوهرم اسم بچه مو یاد نگرفتن، آخه کسی نیست بگه خب مریضی اسم بچه رو سخت میذاری 

و خداوند "سر" را آفرید تا روی گردن باشد نه در زندگی دیگران 😏
2728
دوست عزيز  اسمي كه دوست داري انتخاب كن  به حرف اطرافيان اصلا اهميت نده  من اينكارو ...

چه اسمی انتخاب کردین؟

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره
میان میگن اسم جدید پیشنهاد بدید که کسی نشنیده باشه. طرفم مجبوره یه کلمه من درآوردی آخرشو الف اضافه ک ...

واااااااااااااااااااای دمت گرم 

آره بخدا دقیقا همینه 😂😂😂

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2740
سپهر سانیار ساتیار سامیار سپهرداد سپنتا سهیل

خدایی سامیار و ساتیار دیگه داستان همون یه الف ب اسم پسرا اضافه کردن  و دخترونه کردن شونه

ت و ن گذاشتن جای میم سامیار 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
بچه من الان يكسالشه اسمش گذاشتم نورا سادات ولي الان خيلي پشيمونم  خودم دليار و ملورين دوست ...

قشنگه که نورا 

ولي خودم هر روز سرزنش ميكنم كه چرا انتخاب خوبي نداشتم 

ب این زیبایی 

معنی شم خیلی قشنگه 

دختر منم زهراس ب معنای نور و روشنایی و درخشانی 

دوس دارم دختر بعدی مو بزارم نورا هم معنی شون یکیه هم هم وزنن

سياوش

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
بچه من الان يكسالشه اسمش گذاشتم نورا سادات ولي الان خيلي پشيمونم  خودم دليار و ملورين دوست ...

نورا که خیلی قشنگه مطمئنا بزرگ که بشه خودش راضیه از اسمش

دخترمن اسمش سوگله همیشه میگه از اسمم خوشم نمیاد 8 سالشه میگه تو مدرسه هیچ کس اسمش سوگل نیست فقط اسم منه😕

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره