2733
2734
من یه مدت خودم چت روم داشتم مدیر بودم

ما تو لاین و بیتالک بودیم  هیشکی همو نمیشناختمش  چقدم همه خواستگارط میکرد 😂😂😂😂

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا هرکی از راه می رسید شماره میداد یبار با یکی قرار گذاشتیم گفتیم فلان جا بیا اومد مام چون عکسشو  رو پروفایل داشت میشناختیم  براش پی ام گذاشتیم انقد وایسا تا زیر پات علف سبز سه 😂😂😂یبارم یکی پیدا شد پروژه هامون و می نوشت برامون ایمیل میزد نمره میگرفتیم😁🤣🤣🤣

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
منم با یه استاد دانشگاه توی بیتالک اشنا شدم برام پایانامم نوشت

دلم برا اون دوران تنگ شد 😥

2738
شما هم متاهلی

اره الانم هیچ سرگرمی ندارم دیه حال و هوای اون روزا رو ندارم