2733
2734
اصلا قبول ندارم .اصولا خیانت با تمام این مباحث جداست .آدم تنوع طلب تنوع طلبه . این افکار رو فقط خود ...

در مورد اقایون درسته فرمایشات شما اما استارتر میگه من چیکار کنم منم تجربیاتمو از اطرافیانم در اختیارش گذاشتم اگرنه مرد حرومزا ه خیانتکارو هر کار کنی کرمشو میریزه عزیزم

34صفحه تااینجااومدم  پنج شیش خط درست وحسابی ازاستارتر ندیدم 

فقط شوهرش گفته زن فلانی فندقه

خوب وقتی طرف فندقه بگه کلمه؟؟؟یاکاهو یا شلغم؟؟؟

😁😁😁😄😄😄

ازشوخی گذشته  الکی الکی بایه عکس که اونم معلوم نیست خودتی یانه  خودتو پربازدیدکردی

بدون اینکه زحمت دوخط نوشتن به خودت بدی

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعاً ها.منم همیشه تو این فکرم‌مگه از اینا بهتر وجود نداره چرا اینا ترس به دلشون راه نمی‌دن؟خوش بحا ...

والا من هر صبح برنامه حالا خورشید میبینم و به کرفای رشید پور واکنش مثبت نشون میدم قشنگ معلومه شوهرم به رشید پور حسادت میکنه و همش میگه ازش خوشم نمیاد و اینها ...بزا بفهمن زن هم ممکنه از یه مردی خوشش بیاد و نگاش کنه و لذت ببره..اگه همش به مرد بال و پر بدی خودش و یچیز منحصر بفرد حساب میکنه فک میکنه دیگه خیلی خاصه.توجه و محبت خوبه اما نه با ترس و لرز.نه بخاطر اینکه بمن خیانت نکنه.

ما زنا هیچچچچچچ جوری نمیتونیم مانع خیانت بشیم چون دیدیم زنای فداکاری که بهشون خیانت شده.پس زندگی رو برای خودمون زهر مار نکنیم و بیشتر به خودمون و جوونیمون برسیم.و وظایف همسری و درست بجا بیاریم و برا خودمون ارزش قایل باشیم تا بفهمن زن ارزش داره و کلفت خونش نیست.از قدیم گفتن زنیکه خرج نداره ارج نداره پس لطفا دست از کم خرجی و پس انداز بیخود برا جیب شوهراتون بردارید.چون مردا هرچیم بخرن زحمات زن و نادیده میگیرن و بنام خودشون میکنن.

من و شوهرم عاشق همیم اما بهش بها نمیدم که سوارم بشه و یک درصد سو لستفاده کنه.زیبا زندگی کنید ولی زرنگ باشید. 

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
2728