2752
2734
عنوان

دررررد لگن ماه ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 9107 بازدید | 25 پست
دکتر رفتید گفت طبیعیه؟ کار خاصی نباید کرد؟ چه درد وحشتناکیه    

اره گف طبیعیه باید تحمل کنی 😣

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدایا😭 چه حاملگی پردردی دارم من😢

منم پهلوهام درد میکنه وارن درد شدید لگن درد کمردرد پادرد کشاله ران درد زیرشکمم درد 😔😢😢😢

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
منم پهلوهام درد میکنه وارن درد شدید لگن درد کمردرد پادرد کشاله ران درد زیرشکمم درد 😔😢😢😢

منم از اول دل درد داشتم الان که بچم چرخیده بدترشده

کمر درد و درد واژنم تازگی اضافه شده و دو سه هفته است این لگن درد امونمو بریده😢😢

طبیعی باشه عیبی نداره توی اینترنت چیزای وحشتناکی راجب این دردا مینویسن ادم میترسه😔

دخترم 14 بهمن 97 قدم به دنیا گذاشت..خدایا شکرت
2731
منم از اول دل درد داشتم الان که بچم چرخیده بدترشده کمر درد و درد واژنم تازگی اضافه شده و دو سه هفته ...

اصلا تو اینترنت نخون همشون الکیه و فقط استرس میدن با دکترتون حرف بزنین من چون انقباض دارم میترسم شکمم و شلو سفت میشه 

اصلا تو اینترنت نخون همشون الکیه و فقط استرس میدن با دکترتون حرف بزنین من چون انقباض دارم میترسم شکم ...

منم انقباض دارم گاهی

ایزوپرین و هیوسین میخورم

شبا انقباض میاد سراغم

منم انقباض دارم گاهی ایزوپرین و هیوسین میخورم شبا انقباض میاد سراغم

ن من کل روز مخصوصا اگه یکم‌زیادتر فعالیت کنم یا راه برم یاگاهی همینطور ک درازکشیدم 

من ایزوپرین و امپول پرلوتون دارم 

ن من کل روز مخصوصا اگه یکم‌زیادتر فعالیت کنم یا راه برم یاگاهی همینطور ک درازکشیدم  من ایزوپری ...

پرولوتن منم میزدم الان فمولایف میزنم 

انشالله بچه تو بسلامتی بغل کنی عزیزم برای منم دعا کن💔

پرولوتن منم میزدم الان فمولایف میزنم  انشالله بچه تو بسلامتی بغل کنی عزیزم برای منم دعا کن💔

ان شالله عزیزم خدا کمکمون کنه من ی پسر ۱۵ ماهه هم دارم ک استراحت نمیتونم بکنم 

شمام نگران نبتش ان شالله سالم میادبغلت 😘😍😍

ان شالله عزیزم خدا کمکمون کنه من ی پسر ۱۵ ماهه هم دارم ک استراحت نمیتونم بکنم  شمام نگران نبتش ...

من یه پارسای پنج ساله دارم

طفلی از من بیشتر اذیت شد 

اونا بیشتر گناه دارن

خدا هردوشونو برات حفظ کنه🌹

ممنون عزیزم انشالله برای همه صحیح و سالم بیاد 🌹