2737
2734
عنوان

وای خدا چه خاکی به سرم شد😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 42257 بازدید | 652 پست
اره دكترهم همينو گفت ولي من وحشت زده شدم اصلا مثلا رو بالش روسري ميذارم،روش ميخوابه عصر،من برا شب ...

وایی عزیزم نترس میره ب خدا تا الانم حتما رفته نترس اصلاا چشم دعا میکنم ولی اصلا غصشو نخور حساس شدی

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بچه پوستش حساس  شاید با یکبار گرفتار شدبعدشم شپش با تاید نابود نمیشه عزیزم

میگم که عزیزم پارسال کسی که بچش گرفته بود با این روش خوب شد،حالا شما هی انکار میکنی، نمیدونم چرا

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
2731
چه جالب، من هر کار میکنم موهای سفیدم رنگ نمیگیره، ممنونم دوست عزیز... 

قاطیش قهوه یا کاکایو هم کنی خوبه میتونی تو. حنایی ک درست کردی یک قاشق ابغوره بزنی قشنگگگ سفیدات رنگ میگیره شرابی هین هایلایت

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
اره واقعا به نظر منم سس مايونز هيچ تأثيري نداره واسه همينم اصلا استفاده نكردم...مگه حيواناتم شپش ميگ ...

آره بابا بچم گرفته بود، هی پاشونو می یارن بالا با نوک ناخن سرشونو می خارونن.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2738