2752
2734
عنوان

دوستم عاشق شوهر همسایشون شده چی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 59 پست

هيچي فقط بيخيالي طي كنه سعي كنه باهاش روبرو نشه تا از سرش بيافته. يه كاري هم برا خودش جور كنه سرش گرم باشه و سعي كنه هر وقت يادش ميافته از فكرش دور كنه. بعد هم به اين فك كنه كه تهش مثل شوهر خودشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه ها چرا جدیدا متاهلا فاز دوست پسر و عشق و عاشقی برداشتن قضیه چیه؟میخوان اینارو واسمون عادی کنن؟با ...

چون فکر میکنن دوست پسر چه تحفه ای هست خبر ندارن همش مزخرف 

خدا جونم عاشقتمممم💗💗💗بهترین هارو بهم دادی 🤩🤩🤩ممنونم برای همه چیزهایی که لایقشون حتی نبودم اما بهم دادی 💜

این اخه عاشقیه.  😐😐😐بگوووو خجالت بکش اخه باید عاشق مرد متاهل بشی. 😞😞😞 این  چه جور زنیه دیگه خودش شوهر داره .؟؟؟؟عاشق شده؟؟؟؟میخاد مرد همسایشونم که متاهل رو از راه به در کنه ؟؟؟؟؟!!😡😡😡😡

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊

همون میگفت لبخندم زده بهش منم موندم همینجور

«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین

چرااینطوری شده؟اون اقا خیلی جذابه یااین شوهرش بهش کم محبته ؟چندسالگی ازدواج کرده؟معمولا اونایی که قبل ازدواج تجربه عشق ورابطه روندارن بعدازدواج ممکنه براشون پیش بیادوجذابه چون جدیده براشون

بخاطرحرفهای سیاسی قطع کاربریم کردن ازرو نرفتم بازم اومدم خخخخ
اقا سوالا رو ج بده شوهر خودش مگه زشته بده چیه ؟

اصلا شوهرش زشته مردهمسایه هم برد پیت چه میدونم انجلینا جولی اصلا نیکول کیدمن!مگه با همون قیافه ازدواج نکرده؟مگه اینکه بعد از ازدواج اسید پاشیده باشن تو صورتش که بازم زن معمولا شهرست به وفاداری 

بنظر من تنها راهش سرگرم کردن خودشه حتی شده با ورزش و پیاده روی از سرش میپره

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅

گفتم اون خودش خرابه مریضه تو نباید سست باشی اصلا نبینش راحت جدی

«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
بچه ها چرا جدیدا متاهلا فاز دوست پسر و عشق و عاشقی برداشتن قضیه چیه؟میخوان اینارو واسمون عادی کنن؟با ...

واااای🤣من بچه بودم این مثل رو میشنیدم فکر میکردم شوهر که داشته باشه باید هربار از خونه میاد بیرون سفید بپوشه🤣🤣🤣

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2706