2733
2739

به چه دلیل این همه نوشتی و روزم بهم ریختی حتی دخترا توی محل کار متوجه شدن میشه رتبه کم شد بخاطر تو! معمولا  ۲۰ به بالا انجام میدم اما اینبار نتونستم فقط در حد ۱۱ ، من واسم مهم نیست این حرفا  راست یا دروغ فقط وقتش نبود  که بهت بگم از ماه رمضان یه اتفاقی برام پیش اومد و فقط ساکتم و تو دلم میریزم

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀

چی شده ! یکم بد و بیزاه میگه 😂 بدموقع اومدی تو زعفرانت ...الان نمیتونم صحبت کنم دارم‌میرم مسجد. در هر صورت میتونی از بلاکی خارج کن  تا صحبت کنم باهات

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی شده ! یکم بد و بیزاه میگه 😂 بدموقع اومدی تو زعفرانت ...الان نمیتونم صحبت کنم دارم‌میرم مسجد. در ...

ممنون عزيزم   تقريباً متوجه داستان شدم

اينم ممكنه ترجمه اشو بگيد 

عرفني بشخصك الكريم ومن وين تكلمني وياك سمو الشيخة ميثاء بنت محمد بن راشد آل مكتوم

ما كان له داعي تكتب اللي كتبه بأكاونتك الخايس بوقت اللي دشيت عليك فيه وأنا بالغصب داشة ترا و كنت متر ...

نیازی نبود توی اکانتت اینا رو بنویسی من هم به اجبار وارد شدم و مردد بودم الانم یکساعته جلوی خودمو میگیرم که چیزی واست نفرستم و ۶۰ باره که مینویسم و پاکش میکنم و نهایتا بعد از کلی کلنجار فقط تونستم ازت بپرسم که بیداری یا خواب؟حالا تصور کن من اینهمه وقت گذاشتم و تو مثل دیوونه ها جوابم میدی!😅

عاشق نشدی وگرنه میفهمیدی; پاییز بهاریست که عاشق شده است😍
2731
ليش كتبت كل هذا ما كان وقته عفست يومي من الصبح لي الحين، حتى البنات اللي بالدوام لاحظوا علي و احصائي ...

چرا اینا رو‌نوشتی الان وقتش نبود!از صبح تا الان روزم رو به هم زدی!حتی دخترایی که همکارم هستن متوجه شدن و من معمولا ۲۰ تا رو انجام میدادم ولی امروز فقط تونستم ۱۱ تا رو انجام بدم!(؟؟؟؟)من برام مهم نیس در مورد کی صحبت بشه یا اینکه دروغه یا واقعی ولی وقتش نبود خواستم چیزی بهت بگم از ماه رمضون تا الان!ولی توی دلم نگه داشتم!!

عاشق نشدی وگرنه میفهمیدی; پاییز بهاریست که عاشق شده است😍
ممنون عزيزم   تقريباً متوجه داستان شدم اينم ممكنه ترجمه اشو بگيد  عرفني بشخصك الكر ...

خواهش میکنم ... میشه خودتو معرفی کنی و کجایی هستی و بعد خودشو معرفی کرده 

2740

اوه چه شخصیته مهمی هم هست