2733
2739
سلام من بای نفری مشکل پیدا کردم قسم خورده میخواد شماره واتساپم حک کنه ایا امکان داره بتونه واتم حک ک ...

نه بابامگه اینکه گوشیت دستش بیفته بتونه یاکدبرداره یاازتنظیمات وات عکس کدorبرداده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد گرفته؟

قرار بود بعد ۶۳۰ تومن ک پول سرور دادم گوشه ای از کارو نشون بده تا یکو خورده ای بریزم براش ک گفت الآن لینک تست نداریم اگه بقیشو بریزید...ک من نریختم و کلا جوابمو نداد دیگه و ۶۳۰ رو خورد

2728

همشون یه مشت دروغ گو کلاهبرداران فقط من یکیو پیدا کردم اونم از طریق دوستو آشنای خودم تازه هر هکی هم انجام نمیدن آدم با شرفیه نه عین این آشغالا که پول منو خوردن ده بار تا الان 

شمارش اگه خواستید:ولی هرهکی انجام نمیدن و نباید مورد دار باشه 09302507940

قرار بود بعد ۶۳۰ تومن ک پول سرور دادم گوشه ای از کارو نشون بده تا یکو خورده ای بریزم براش ک گفت الآن ...

شما تونستید هک کنید؟

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
2740