2737
2739
برا لیزر بیکینی ببخشید ها،کل بیکینی رو میبینه کسی که لیزر میکنه؟خجالت میکشم برم.خیلی هم دوست دارم

بله

انقدرررر ديدن كه واسشون عاديه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
الكس ١٠ ماه رفتم تازه تموم شده ١٠ جلسه تقريبا ٧٠ درصد موهاي بدنم رفت

من یه جلسه برا زیر گلو رفتم،این ماه دوباره وقت دارم.نصف شدن تو همین یه جلسه.در هم نمیاد اصلا تا بخوام شیو کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا لیزر بیکینی ببخشید ها،کل بیکینی رو میبینه کسی که لیزر میکنه؟خجالت میکشم برم.خیلی هم دوست دارم

بعدشم شما چشم بند ميزني نميبيني

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2731
کجا رفتی این قیمت؟ چرا انقدر ارزون؟

اس ام اس اومده بود برام

ليزر پرنسه، نزديك پمپ بنزين ولنجك هست

شمارشو تو گوشيم ندارم الان كه بزارم

ولي يه اس ام اس تبليغاتي ديگه واسم اومده اونو ميزارم:

80%تخفيف ليزر
الكس2016كل بدن200ت
قيمت اصلي840
زيرنظرپزشك
02122411653

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره ۳ تا طول موج داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢 اینا دستگاهشون اصلا سوختگی نداره👍

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم قشنگ چند درجه روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

2740