2752
2734
عنوان

خدایا به من خواب رو عطا کن زودتر دیگه خواب چیه اونم نداریم :^))))))

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 26 پست
وزنش چقدره؟

سه کیلو هشتصد ب دنیا اومد ۱۵ روزگی چهار کیلو صد شده بود اون موقع شبا یک بار شیر خشک میدادم. نمیدونم بخاطر اون وزن گرفته یا شیر من‌ ۵روز دیگه هم باید ببرم بهداشت ببینم چقدره. برا شما چی میگم نکنه سیر نمیشه اینطوری چسبیده

برا ارامشم یه صلوات میفرستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من اول شیر نداشتم الان یکم را افتاد . چی مخوردی زیاد شد

من تو بارداری عرق رازیانه زیاد خوردم حس میکنم بخاطر اونه از طرفی باید ببینی چی میخوری شیرت زیاد میشه من شیر یا شیرموز که میخورم خیلی زیاد میشه شیرم بااین حال این دوساعتی یه بار شیر میخاد بیچارم کرده😂😂

من تو بارداری عرق رازیانه زیاد خوردم حس میکنم بخاطر اونه از طرفی باید ببینی چی میخوری شیرت زیاد میشه ...

هر دوساعت بخواد ک خیلی طبیعیه بچه من هر نیم ساعت شیر میخاد خداروشکر کن. اوایل یسره بدون توقف شیر میخاست الان بهتر شده تنهام هستم کسیم ندارم برام چیزی درست کنه

برا ارامشم یه صلوات میفرستی
هر دوساعت بخواد ک خیلی طبیعیه بچه من هر نیم ساعت شیر میخاد خداروشکر کن. اوایل یسره بدون توقف شیر میخ ...

هردوساعت یه بار یک ساعت شیر میخوره😣از همه بیشتر اروغ گرفتن رو اعصابه

روزا سرحالی ؟؟

نباباديشب سردردشديدداشتم تازگياشوهرم باعث وباني شب نخابيدنام ميشه،بيخابي ميزنه به سرش همش تلويزيون صداش بلندوتاديروقت روشن بعدبرقاروديرخاموش ميكنه وسروصداهم ميكنه😐ديگه خيلي بخام قاطي كنم برق خاموش كنم تادخترم اگه خواب نباشه بخابه اونم زوداجازه نميده