2733
2739
عنوان

رفتم دکتر ژنیتیک واسه تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 16171 بازدید | 130 پست

چطوره برنامه ات ؟ عکسش میفرستی

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی چه تفاوتی داره منظورت پسر شدهنه خب دوس دارم از هردوتاش داشته باشم پسر میبینم دلم میخواد 

اره منم 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
من نمیخوام دلسردت کنم ولی اینا همش کشکه چون من اشنامون که متخصص هست گفت اینا الکیه و شانسی مالی یکی ...

عزیزم همه مردا کروموزوم yدارن!!

میدونی رفیق! اینکه بین میلیونها جهش ژنتیکی که امکان داشت برامون اتفاق بیفته،سالم به دنیا اومدیم خودش یه معجزه بزرگه پس بیا به شکرانه این معجزه ارزشمند شاد زندگی کنیم🌿
2731

سلام بچه ات پسر شد

دختر گلم

عزيزم منم ميخوام واسه باردارى دوم اقدام كنم بچم أولم دختره واسه تعيين جنسيت فقط بايد رفت پيش متخصص ژنتيك ؟؟؟

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            
عزيزم منم ميخوام واسه باردارى دوم اقدام كنم بچم أولم دختره واسه تعيين جنسيت فقط بايد رفت پيش متخصص ژ ...

سلام عزیزم من هم میخوام تعیین جنسیت دختر انجام بدم شما کدوم دکتر می‌خوابد برید

2738
سلام عزیزم من هم میخوام تعیین جنسیت دختر انجام بدم شما کدوم دکتر می‌خوابد برید

من مشهد هستم  اگه بشه ميخوام برم دكتر اريانه صدرنبوى 

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.