2737
2734
عنوان

بچچچچچچه ها رب گوجه کیلویی ۱۳هزارتومن

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 27 پست

نمیدونم چرامردم هیچ تکونی به خودشون نمیدن تاکی زوربگن بهمون؟؟؟؟؟همه عادت کردن به قیمتهای نجومی 

هربلایی سرمون بیادحقمونه .

به نظرم دروغه که میگن مردم پول ندارن ودرآمدشون بالانیست وخرج ودخلشون بهم نمیخوره آه وناله شون الکیه اگه الکی نبودحداقل یه اعتراض یااعتصاب میکردن 

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یزیدوشمرفقط آب رابستن اینا غذا وروح وامید وشادی وهمه چی رابستن ان شالله که بایزید وشمرمحشوربشن به ...

الهی آمیییییییییین به حق این شبهای عزیز

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
2731

بچه هاتوروخدا بادلای پاکتون والبته مظلومتون امشب وفردارو فقط واسه ملت دعاکنید خداشرشاینا رو ازسرمون کم کنه. ملت گداوگشنه نمیتونن جلو اینا بایستن وقد علم کنن دعاکنید یکی بیاد مارو ازدست این ظالما نجات بده

امشب مادرشوهرم اینا نذریی دارن گوسفند کشتن . پسر من الرژی داره گوششت گاوی نمیتونه بخوره. یه تیکه گوشت رو داد بهم برا پسرم بسته کردم سریع گذاششتم فریزی براش. یعنی هفته ای یکبار میریم برای پسرم خرید. پنیر و ماست و گوشت گوسفندی و بادام و گردو قشنگ هفته ای ۳۰۰فقط هرج همینهاست فقط هم برای پسرم . داروهاش به کنار. خرجهای روزمره و میوه و برنج و روغن هم بکنار

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740