2737
2739
عنوان

اسهال در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 19 پست
اصلا به دکترم نگفتم شکمم شله

باز خوبه شما ماه های اخر بودین من امروز اگه تا غروب خوب نشم میرم دکتر ، این وضعیتو دوس ندارم

زیادی روی آدماحساب بازنکن ی روزی باامضای خودت حسابتوخالی میکنن!💙
عزیزم حتما مایعات زیاد بخور اسهال خطرناکه تو بارداری آب دور بچه رو کم میکنه نذار دیگه بیشتر از این ب ...

ممنون از جوابتون

زیادی روی آدماحساب بازنکن ی روزی باامضای خودت حسابتوخالی میکنن!💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نمیخوام نگرانت کنم ولی اسهال تو بارداری علامت خوبی نیست، باعث زایمان زودتر از موعد میشه همه ت ...

عزیزم من هفته 37و 4روزمه الان چند روزه اسهال گرفتم دکتر بهت گفت بده تو بارداری اسهال بشی؟

اسهال در بارداری یکی از مشکلات رایجی است که اکثر بانوان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. از همین رو پیشگیری و درمان آن از اهمیت زیادی برخوردار است. اسهال یک مشکل گوارشی است که در آن مدفوع آبکی بوده و باعث می‌شود در طول 24 ساعت، روده چند بار حرکات آبکی داشته باشد. این موضوع نگرانی‌هایی را برای مادر در رابطه با خطر سقط جنین به وجود می‌آورد که تصور اشتباهی است چراکه اسهال یکی از اتفاقات طبیعی بارداری مخصوصا در سه ماهه اول است که اگر کم‌آبی ناشی از آن کنترل شود مشکلی به وجود نمی‌آید. با این حال این موضوع ممکن است همراه با مشاهده خون یا مخاط در مدفوع و تغییرات جسمی همراه باشد که در این صورت باید هرچه سریع‌تر موضوع را با متخصص در میان بگذارید. همچنین توصیه می‌شود که مقاله بایدها و نبایدهای دوران بارداری را مطالعه کنید.

2728
سلام نمیخوام نگرانت کنم ولی اسهال تو بارداری علامت خوبی نیست، باعث زایمان زودتر از موعد میشه همه ت ...

سلام دوستم میشه بگید علت اسهالتون در بارداری چی بود؟

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش