2733
2734
عنوان

حس میکنم شوهرمو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 55 پست
این سرمایه رو پدرشوهرم بهشون داده یعنی خودشون حتی یه ریالی هم نذاشتن برای این مغازه ها و هرکی هم که ...

ای بابا برادرکوچیکتره درسته؟توخودت بازرنگی وسیاست تمام میتونی ب شوهرت کمک کنی اخه زندگی الکیه مگه حرف طلاقومیزنی گلم 

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
ای بابا برادرکوچیکتره درسته؟توخودت بازرنگی وسیاست تمام میتونی ب شوهرت کمک کنی اخه زندگی الکیه مگه حر ...

اره برادرکوچیکتره ولی فقط ۴ سال.داداشش خیلی ببخشیدا ادم هرزه‌ایه با اینکه زن داره و بچه دوست دخترم داره این همه پولی هم که میگیره خرج اون زنای اشغال میکنه کلا ادم ولخرجیه.اخه چطوری کمک کنم؟منم کلا بیخیال شدمو بهش هیچیییی نمیگم ولی از درون واقعا حرص میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برادرکوچیکتره ولی فقط ۴ سال.داداشش خیلی ببخشیدا ادم هرزه‌ایه با اینکه زن داره و بچه دوست دخترم د ...

وای خب پس پول خرج میکنه واسه هرزه های خیابون بیچاره زنش😔عزیزم اگه زندگیتودوستداری ب شوهرت وخودت کمک کن بانرمش باهاش صحبت کن ی جورایی تونستی مخشوبزن خرش کن ازراهکارای زیادی استفاده کن تاجدی بگیره قضیه کارشو 

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

استارتر شوهرت مرد دورویی نیس.نمیخواد کسی بفهمه تو جمع ک شما قهرید و مشکل دارید این خیلی خوبه.نمیخواد دشمن شاد بشید.منظوررش اینه‌.مثبت نگا کن عزیزم.مشاوره هم برو ببین دردت چیه

خاطرات تو و دنیای مرا سوزاندند.تا فراموش شود یاد تو هرچند نشد.....
2731
استارتر شوهرت مرد دورویی نیس.نمیخواد کسی بفهمه تو جمع ک شما قهرید و مشکل دارید این خیلی خوبه.نمیخواد ...

یعنی واقعا اونا میفهمن من چمه؟من اصلا نمیدونم دوسش دارم یا نه

2738
چرا قبل عقد به این فکرنبودی که ازش سر تری که هم پدرو مادرتو عذاب بدی هم اون مردو اذیت کنی

انقدر بدم میاد از این جور حرف زدنا شما که جای اون نیستی قضاوت نکن و حرف نزن اینطوری