2737
2739

خیلی زیاد بود بالاخره‌تموم شد خخخ

خیلی جالب بود کارای بعضیاتون

این ماه من توهم بارداری زده بودم تاهمین الان 

چون وزنم زباد شد بود

منی ک ۳.۴سال ۵۴بودم دیشب وزن کردم  

۶۰ حالا دو کیلو واسه باد پریودی میگییم ۵۸ 

تکرر ادرارم داشتم بخاطر همبنا توهم زده بود 

۵مین پیش شدم  خخححخح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گاهی وقتا هوس میکنم چای میخورم باگردو و از بوی و خود کبریت متنفرم همیشه فرار میکنم چایی که کبریت ...

عزیزم الان تو مراسم عزاداری امام حسین هستم 

واقعا امضات خوندم از ته دل برات ارزو کردم انتظارت سر بیاد 

ایشالله

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
2728
اهم اهم تا قبل بارداریم جگر و‌دل مرغ خام نمک میزدم میخوردم  عاشق مواد جوجه خام بودم و‌دزدک ...

واقعا خيلي عجيبي😳كشف نشده كي هست تو😂

ميدونم معجزه ميشه و تو بر ميگردى خونه عزيزم 
عزیزم الان تو مراسم عزاداری امام حسین هستم  واقعا امضات خوندم از ته دل برات ارزو کردم انتظارت ...

ممنون عزیزم خدا خرت بده یه دنیا ممنون فدات

اولین امضا:برای مامان شدنم دعا کنید خدایا منو لایق نمیدونی که بهم بچه نمیدی ابان میشه ۵ ساله که  انتظار میکشم دیگه خسته شدممم                              دومین امضا:خدایا هزارمرتبه شکر بخاطر کنجد کوچولوم خدایا دل همه منتظران و نی نی سایتای عزیز رو شاد کن خدایا خودت دامنشون سبز کن لطفا برای سلامتی نی نیم و همه منتظرا دوتا صلوات😍                                سومین امضا:خدایا شکرت بخاطر اومدن دختر نازم درسته سختی کشیدم ولی بچم سالم اومد بغلم
به خدا بدون رابطه.پسر اولم رابطه نداشتیم حامله شدم.دومی هم یه خورده قرصام نامنظم شد حامله شدم الان چ ...

خوشبحالت والاااا 

با با هزار دوا دکتر و دوندگی رابطه قرص و... باردار نمیشیم 

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗
2738
خوشبحالت والاااا  با با هزار دوا دکتر و دوندگی رابطه قرص و... باردار نمیشیم

عزیزم به حق این شبای عزیز انشالله صلاحت در این قرار بگیره که زود مادر بشی.من بااااور کردم که دادن بچه فقططط دست خداست.خودش باید بده تو وقتی که خودش صلاح میدونه.انشالله شما هم زود مادر میشین.😍

ولی اینجوری مثل ما هم خوب نیست ادم امنیت نداره والا.حالا من خیلی بچه دوست دارم و راضی ام به رضای خودش البته خب سخته ولی همسرم خیلی به خاطر مسائل مالیش و... ابراز ناراحتی میکنه نمیدونم چکار کنم.انشالله خدا خودش کمک میکنه.

من تسلیم زندگی نمیشم، زندگی رو تسلیم خودم میکنم...