2737
2739
عنوان

تاحالا شده ي كاري رو خواستين هي نشه..؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 119 بازدید | 25 پست

بعضی از آرزوها برآورده نمیشن ولی بعد میبینی دیگه دوستشون نداری فقط زمان لازمه آدم وقتی زیاد دنبال آرزوهاش بدوه از نفس می افته و از آرزو زده 

بعد میبینی خیلیم بد نشد که نشد 

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
بخدا هم صبر كردم هم تلاش

همه ما تجربه این ناکامی ها رو داریم و باز هم تجربه میکنیم این یه حقیقت جدا نشدنی از زندگی ادماست

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از آرزوها برآورده نمیشن ولی بعد میبینی دیگه دوستشون نداری فقط زمان لازمه آدم وقتی زیاد دنبال آر ...

نه اين ارزو نيس همه ي زندگي منه

خدا همه ارزوها رو براورده كن و مارو هم ب حاجتمون برسون ..
همه ما تجربه این ناکامی ها رو داریم و باز هم تجربه میکنیم این یه حقیقت جدا نشدنی از زندگی ادماست

خداياااااااا

2731
سلام قربونت برم من مهم ترين موضوع زندگيم هي نميشه...

ان شالله میشه عزیزدلم

از ته دلت بخوای حتما میشه

سعی کن برای خواسته ت تلاش کنی

از تو حرکت از خدا برکت ❤

با ایمان برو جلو

برات دعا میکنم بهترینها برات اتفاق بیفته⚘

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ان شالله میشه عزیزدلم از ته دلت بخوای حتما میشه سعی کن برای خواسته ت تلاش کنی از تو حرکت از خدا ب ...

قشنگم ميدوني تو دوست مهربون مني خدا بهت ارامش بده

ولي ميدوني الان چندين باره راه هاي مختلف رو رفتيم اما نشده هر دفعه بخدا نميدونم چرا نميشه نيت هم خيره...ولي بازم اميد دارم اي خدا

منم ب هدف كاري هست هي نميشه بنظرت چرا..؟

دلایل زیادی داره،به صلاحت نیس،روزیت تو اون کار نیس،الان وقتش نیس باید صبر کنی،راه درستشو پیدا نکردی،من به شوهرم گفتم یه مدت بی خیال بشه،شاید الان وقتش نیس که ما از اون کار درآمد داشته باشیم

دلایل زیادی داره،به صلاحت نیس،روزیت تو اون کار نیس،الان وقتش نیس باید صبر کنی،راه درستشو پیدا نکردی، ...

خدايااااا ما داريم راه هاي مختلف رو ميريم ولي هي نميشه...

2740
قشنگم ميدوني تو دوست مهربون مني خدا بهت ارامش بده ولي ميدوني الان چندين باره راه هاي مختلف رو رفتيم ...

مرسی عزیزم حست دو طرفه ست😍😘😘

دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

از خدا بخواه محکم و با ایمان ازش بخواه بسپرش دست همون

مطمئن باش جواب میده

برات آرزوی خوشبختی و روزای خوش دارم

به امید روزی که شادیتو با هممون قسمت کنی😍😘😘😘❤❤❤❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اميدوارم منم برسم ب اين مثل دك سوخت و ساز نداره....الهي هزاربرابرش برگرده براي خودت عزيزززززدلم♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ واي يعني اگه بشه...خودم نوكرتم.......