2752
2734
عنوان

نوزاد آرام

| مشاهده متن کامل بحث + 13054 بازدید | 25 پست
بله دیدم معمولا به دوران بارداری مادر مربوطه و آروم بودن خود مادر و پدر من خودم اینجوری نبودم دختر ...

ولي بچه هاي من برعكس بودن، سر حاملگي اولم بشدت آروم بودم ، دخترمم تو حاملگيم اصلا اذيت نكرد، اما تا الان كه ١٠ سالشه، پوستمو كند ، از همون اولش كه يكسره گريه و بدقلقي ميكرد،،،، اما سر بچه سومم،،، حاملگي خيلي بدي داشتم،عصبي بودم شديد، اما پسرم بشدت آروم بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله پسر من اينجوري بود، تا حدود ٨ ماهگي، فقط خواب بود، گريه نميكرد، هركي ميديد يه چيزي ميگفت، اما ال ...

چیز خاصی میخوردی ک بچت میخابید راحت؟من میگم شاید شیرم سنگین نیست ک بگیرش و بخابه😕😕

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
2731
پسرمنم خیلی اروم اروم بود شبا تا صب دوبار براشیر بیدار میشدهمش خوال بود تموم ولی الان مغزمو خورد از ...

ای واااای نگو پسر منم شبا همینهیعنی بعدا نمیخابه شبم😢😢😢😢

ولی روزا ک بیداره میگه فقط بغل کن راه ببر😣😣😣

ای واااای نگو پسر منم شبا همینهیعنی بعدا نمیخابه شبم😢😢😢😢 ولی روزا ک بیداره میگه فقط بغل کن راه ...

والا پسرم الان صدبار براشیر بیدار میشه و نق میزنه ۱۴ماهشه روزم نیم ساعت از صب تا ظهر میخوابه بعدازظهرم یکی دوساعت باهزارتا صلوات جیک بزنیم بیدار میشه تا ساعت ۱۰یا ۱۲ ک بخدابه هر ی ساعت یا نبمساعت تا صب بیدار میشه😣😣

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

وای من دخترم پدرم رو دراورد یعنی از وقتی دیدمش دهنش باز شد دیگه تا الان که 5سالشه 

پسرم فعلا 11 روزشه آرومه موقع شیر گریه میکنه و موقع عاروق گرفتن اما گریه اش هم به پای دخترم نمیرسه 

نمیدونم قراره کلا اینجور باشه یا بعدا شروع کنه

والا پسرم الان صدبار براشیر بیدار میشه و نق میزنه ۱۴ماهشه روزم نیم ساعت از صب تا ظهر میخوابه بعدازظه ...

ای خداااا پ الکی میگن بزرگ شه بهتر میشه😣😣😣😣

چگونه می توان راهی برای آرام کردن نوزاد پیدا کرد؟ دلیل بی‌قراری و گریه‌های نوزاد چیست؟ گریه کردن‌های بی وقفه و ناآرامی نوزاد باعث استرس و پریشانی والدین می‌شود؛ به طوری که ممکن است در آرام کردن نوزاد مستاصل شده و حتی همراه با او گریه کنند. اما حقیقت این است که تنها راه برقراری ارتباط نوزادان با دنیای اطرافشان گریه کردن است. پس بهتر است والدین تمام تلاش خود را برای ارضای نیازها و آرام کردن نوزاد به کار بگیرند