2737
2734
عنوان

قد و وزن بچه ۳ ساله....

| مشاهده متن کامل بحث + 62122 بازدید | 26 پست
نه .خوبه.کم نیست اصلا.ولی زیاد نیس.نرماله

دختر من سه سالشه ولی 12 کیلوه چیکار کنم تپل شه خیلی دوس دارم😖

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
دختر من سه سالشه ولی 12 کیلوه چیکار کنم تپل شه خیلی دوس دارم😖

سالم باشه وزن مهم نیس.شیر بده روزی یکی دو لیوان،قلم گاو تو غذاهاش استفاده کن،کره بریز تو غذاهاش

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم از اولم لاغر بود یعنی دیگه تپل نمیشه؟

منم بچه بودم خیلی لاغر بودم.ولی ب نوجوونی ک رسیدم چاق شدم.الان باز خوبم.ولی دوازده سیزده سالگیم چاق بودم

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
ماشالله چی میدی میخوره در طی روز

یه روز غذا میخوره یه روز نمیخوره.وزن بیست و دوماهگیش شونزده بود .از اون ب بعد وزن نگرفت تا الان.غذای معمولی خودمون میخوره.هرروز البته بستنی هم میخوره

2731
یه روز غذا میخوره یه روز نمیخوره.وزن بیست و دوماهگیش شونزده بود .از اون ب بعد وزن نگرفت تا الان.غذای ...

مرسی که جواب دادی گلم😘

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
2740
پسرم غذانمیخوره فقط خوراکیایی که سبک باشه قبول میکنه.تاحالاخیلی هم شربت ویتامین بهش دادم

عزیزم این تاپیک الان فعال نیست مال سال نودو هفته

منم به پسرم شربت زینک میدم فقط اونم خیلی سخت غذا میخوره