2733
2734
عشقم برو پیش دکتر فوق تخصص پوست بسته به جنس پوستت یا کلاژن تزریق میکنه یا پوستتو میکشه یا چربی تزریق ...

فدات شم امیدوارم می کنی .مشهد نیستم .انزلی و تهران و قزوین می تونم برم

✔️ خبرنگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات شم امیدوارم می کنی .مشهد نیستم .انزلی و تهران و قزوین می تونم برم

هرجا هستی یه تحقیق بکن دکتر خوب پیدا کن برو پیشش حتما درست میشه برای خودت و روحیه ات وقت بذار شادابی و جوونی پوستت برمیگرده😍😍

2728
از دیروز کلی گریه کردم .حتما می رم .فعلا که روحیه ام داغونه .

ببین با گریه کردن که چیزی حل نمیشه یکبار برای همیشه بلند شو تصمیم بگیر یا علی بگو شروع کن ! تا وقتی خودت نخوای هیچی عوض نمیشه برا خودت ارزش قائل شو خوش بگذرون به جیزای خوب فکر کن خیالبافی کن به خودت برس تا کم کم روحیه ات هرروز قوی تر از دیروز بشه 

ببین با گریه کردن که چیزی حل نمیشه یکبار برای همیشه بلند شو تصمیم بگیر یا علی بگو شروع کن ! تا وقتی ...

همه چی از وقتی شروع شد که تو سزارین دکترم به مثانم آسیب زد و دنیامو تیره کرد و بیار شدم .دستشوییم و زیاد درک نمی کنم .احساس مداوم ادرار و سوزش و ...

اونقدر غصه خوردم داغون شدم و همه موهام سفید شد 

✔️ خبرنگار 
همه چی از وقتی شروع شد که تو سزارین دکترم به مثانم آسیب زد و دنیامو تیره کرد و بیار شدم .دستشوییم و ...

درک میکنم مشکل سختیه ولی خوب با گریه کردن که خوب نمیشه پس بلندشو بهخودت انرژی بده حسخوب بده بذار روحیه ات شاداب بشه برای هرچیزی یه راه حلی هست مطمئنن برا این مشکل توام راه چاره و درمانی هست ، ببین همه تلاشتو بکن تا روحیه ات عوض بشه 

2740