2733
2734
عنوان

فرزندخوانده

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 49 پست
میتونم بپرسم چرا دختر دوس داری ، دختر بزرگ کردن خیلی مسیولیتش سخته 

دوست دارم خوب‌ . از قبل از ازدواج دوست داشتم دختر داشته باشم. البته ناشکری نمیکنم پسرام خیلی دوست دارم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 

[QUOTE=79383351]دوست دارم خوب‌ . از قبل از ازدواج دوست داشتم دختر داشته باشم. البته ناشکری نمیکنم پسرام خیلی دوست دا ...[/QUOTE

اکثرا دوست دارن بچشون پسر شه ، خواهر شوهر و جاریم بچشون پسر شد نمیدونی چقدر بمن فخر فروختن ، خوش به حالت که بچت پسره ، دختر بزرگ کردن همش استرسه ، بیخیال باش و از آزادیت استفاده کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=79383351]دوست دارم خوب‌ . از قبل از ازدواج دوست داشتم دختر داشته باشم. البته ناشکری نمیکنم پس ...

شما دختر داری؟

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728
شما دختر داری؟

شما دختری پیدا کردین ؟اخه یه بچه تکو تنها میشناسم 

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر ..ارام تر از آهو بی باکترم از شیر....هرلحظه که می کوشم درکار کنم تدبیر ...رنج از پی رنج اید زنجیر پی زنجیر ...خداجونم ماکه همش تسلیمت بودیم پس توهم هوامونو داشته باش وکمک کن ارامش واسایش فراوون داشته باشیم ♥️♥️