2737
2734
عنوان

داییام میخوان حق من و خواهر برادرم و بکشن بالا با کلک امضا گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 20 پست

تو خونه مگه با امضا میشه حصروراثت کرد؟!!

شما و خواهر برادرت وکیل بگیرین برین دادگاه شکایت کنید حق تون بگیرید حتی از نیاز ندارین از طرف مادرتون ببخشین به نیازمندها بهزیستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دایی های ما هم حق مارو دارن میخورن به وقتش از خجالتشون در میام مامانم که عرضه نداشت حقش رو بگیره سهمش رو داده داداشاش و بچه داداش و زن هاشون میخورن و مامان منم مسخره و بی احترامی میکنن ما هم اینجا اوضاع مالیمون روز به روز داره بدتر میشه ولی من ادبش ون میکنم پای حقت وایسا و کوتاه نیا

دایی های ما هم حق مارو دارن میخورن به وقتش از خجالتشون در میام مامانم که عرضه نداشت حقش رو بگیره سهم ...

وقتی مامانم زنده بود اینقدر پول نیاز داشت ک نگو واس دوتومان التماسشون کرد حتی شده قرض بهش بدن ندادن بیشرفا

2728
وقتی مامانم زنده بود اینقدر پول نیاز داشت ک نگو واس دوتومان التماسشون کرد حتی شده قرض بهش بدن ندادن ...

خب پس از حقتون نگذر 

برو از يك وكيل حقوقي مراحل قانونيشو بپرسين 

بعدا سه تايي برين شكايت كه حقتونو ميخواين 

وقتي اينقدر راحت ميخورن شماهم برين حقتونو بگيرين

وقتی مامانم زنده بود اینقدر پول نیاز داشت ک نگو واس دوتومان التماسشون کرد حتی شده قرض بهش بدن ندادن ...

میدونم عزیزم درکت میکنم دایی های خودم هم کم پست فطرت و حروم خور و بی شرف نیستن 

عوضی ها!

کوتاه نیای ها!

میتونی فردا برو با ی وکیل مشورت کن و همه چیرو توضیح بده!