2737
2734
عنوان

مثلا امروز سالگرد ازدواجمونه ولی😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 28 پست
من یه چیزی بگم ناراحت نمیشی استارتر

نه بگو 

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
نه بگو 

من ۲۴سالمه‌و مجردم تو خانواده ما اینطوریه که‌دخملا معمولا زیر۲۰-۲۱شوور میکنن میرن و منم هنوز ازدواج نکردم اوایل نق میزدم‌چرا من نباید شوور کنم چرا هی خواستگار میاد و میره و نمیشع بعدها به این نتیجع رسیدم شاید حکمتش اینه که تجربم بیشتر شه درسم بخونم سرکار برم در مورد ازدواج مطالعه کنم شاید برای شما این‌باشه که مطالعه کنی تجربخ کسب کنی صبرت بیشتر بشه و...و بعد خدا بهت فرزنده بده 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز رفتم از منفی بود حالاهم پری نمیاد دلمم نمیخوادپامو داخل مطب دکتر بزارم😣😣😣😣

روزی 3 استکان عرق یا دمنوش رازیانه بخور با ترکیب عسل  میاد. با ناراحتی هم نه باردار میشی نه پریود. فقط امروزت رو که باید یه خاطره خوب بسازی خراب میکنی.امروز پریود نشی بهترم هست.پاشو جای غصه برنامه ریزی کن یه شب خوب برا خودت و شوهرت بسازی. اینم نگو ک پامو تو دکتر نمیذارم. وقتی کسی مشکلی داره باید پیگیر باشه تا درمان بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من ۲۴سالمه‌و مجردم تو خانواده ما اینطوریه که‌دخملا معمولا زیر۲۰-۲۱شوور میکنن میرن و منم هنوز ازدواج ...

ایناهمش قبول خب حالامن دردم اینه که پری بیاد خاکبرسرش😐😐😐

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
2731
روزی 3 استکان عرق یا دمنوش رازیانه بخور با ترکیب عسل  میاد. با ناراحتی هم نه باردار میشی نه پری ...

خب دکترهدچی رفتم گفتن مشکلب نداری و همش پول دارو وویزیت الکی دادم

پاشو برقص حالت خوب شه خب 

هی خواهر واقعا توفکرمیکنی من میتونم برقصم😑

2740
خب دکترهدچی رفتم گفتن مشکلب نداری و همش پول دارو وویزیت الکی دادم

بالاخره درمان میشی.حالا یا طبیعی یا با کمک دکتر.فقط روحیت رو حفظ کن تا زودتر به نتیجه برسی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اره چرا نتونی؟یا فیلم عروسیتو بذار که که تجدید خاطره شه

ممنون که گفتی الانم که خواب بودم خواب دیدم فیلم عروسیمون رو دارم میبینم🙄

ممنون که گفتی الانم که خواب بودم خواب دیدم فیلم عروسیمون رو دارم میبینم🙄

پاشو پاشو کلی میخندی مطمئنم هر سال ادما کلی تغییر میکنن

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
الهی بگردم. سالگرد ازدواج جفتتون مبارک. 

ممنون گلم🌷🌷🌷⚘⚘⚘