2752
2734
عنوان

خواهرشوهر ۵۹ سالم دوست پسر گرفته چه کنم که شوهرم اروم بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1902 بازدید | 36 پست
بهار از آبروریزیه که شوهرخواهرش بفهمه و بعدم کل شوهر بفهمن و بعد داداشاش اول از همه با خود خواهرشوه ...

قبلا این موضوع پیش اومده و دعوا بین مادر و پسر شده و زده زیرش و انکار کرده. منم میخوام بهش بگم که یکم جمع کنه خودش رو این مدت ولی میترسم از عکس العملش مخصوصا الان که شدیدا با شوهرم مشکل داره و قهرن اساسی. اما خودم بهش زنگ میزنم و میگم که گوش دستش باشه

کاربری قبلیم باز نمیشد مجبور شدم جدید بسازم

نميدونم واقعا ، ايشون يك خانوم سن بالا با تجربه و بالغ هست ، واقعا هر كاري ميكنه چه غلط چه درست به خودش مربوط ميشه ، به شوهرت بگو اين موضوع به اون مربوط نميشه نبايد دخالت كنه يا نبايد بخاطر اشتباهات ديگران اينجوري حرص بخوره ، نهايت اگر خواهرشو دوست داره ميتونه در حد يه صحبت راهنماييش كنه يا تذكر بده بيشتر نه ، والا خواهره داره خوش ميگذرونه با مرد ها ، داداشه از حرص و ناراحتي روزگارشو داغون كرده  بيخيالش همينو بگو بهش ارزش ناراحتي نداره ميوفته سكته ميكنه تموم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم اصلاااااا به خواهرشوهرت زنگ نزن

چون صددرصد نه اون با حرفای شما متنبه میشه نه وقتی شوهرتون بفهمه ک زنگ زدین خوشش میاد!

همسرتونو اروم کنین فقط و نهایتا اجازه بدین خانوادش در جریان قرار بگیرن بلاخره حق همسر خواهرشوهرتون هست ک بدونه با چه خائنی زندگی میکنه

به نظرم اصلاااااا به خواهرشوهرت زنگ نزن چون صددرصد نه اون با حرفای شما متنبه میشه نه وقتی شوهرتون ب ...

گفت بفهمم زنگ زدی بهش کوتاه نمیام و نمیگذرم از کارت. قبل عید این موضوع بین خودش و پسرش پیش اومد که بسته شدو زد زیرش . من میترسم بلایی سر خودش بیاره یا سر ابجیش. چون تو اوج عصبانیت اونم همچین چیزی ادم کم میتونه خودش رو کنترل کنه

2731
نميدونم واقعا ، ايشون يك خانوم سن بالا با تجربه و بالغ هست ، واقعا هر كاري ميكنه چه غلط چه درست به خ ...

منم میگم بهش اما کو گوش شنوا.. میگه مرد نیستی که بدونی نامووس یعنی چی.. نمیدونم چی بگم بهش دیگه که کوتاه بیاد چون نمیخوابه وهمش داره فکرو خیال میکنه

نميدونم واقعا ، ايشون يك خانوم سن بالا با تجربه و بالغ هست ، واقعا هر كاري ميكنه چه غلط چه درست به خ ...

وای چطور تحمل کنه ی مرد غریبه در مورد خواهرش حرف بزنه اینم بی خیال باشه هر کی دیگه باشه جوش میاره از این زنیکه تازه ب دوران رسیذه

اصلا  برای من مهم نیست این خانم چه میکنه. ولی نمیخام خون بریزه این وسط. میخوام زنگ بزنم به خواه ...

وقتی شوهرت بهت گفته بهش خبر نده تو هم اینکارو نکن. تو می خوای خواهرشوهرتو نجات بدی ولی با اینکارت زندگی خودتو خراب می کنی و از چشم شوهرت میفتی و به چشم جاسوس بهت نگاه می کنه! اصلا با خواهر شوهرت کاری نداشته باش! تو چیکار داری که خبرش میخوای بکنی!؟