2733
2734
عنوان

تشخیص سونوگرافی ارجحتر هستش یا پریناتالوژی ( طب جنین و مادر ) ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1767 بازدید | 24 پست
آخه دکتر زنان خودم بعد از دیدن سونو با اینکه سونوگراف گفته بود مشکلی نداره ،‌گفت برو‌متخصص طب جنین ، ...

خاهر منن همينطور بود ميگفتن سرش بزرگه و..سونو گفت خوبه الانم ماشاللللله بهش

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی بهش گفته بودن سقط‌کنه ؟ الان دردونه شو بغل کرده ؟ سالمه؟

نه سقط نه

فقط گفته بودن سرش بزرگه نرمال نيس 

بعد بدنيا اومد كاملا نرمال بود و اشتباه كرده بودن

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍
متاسفانه پریناتالوژ بهم گفت آمینوسنتز این مشکلو نشون نمیده و کفت لزومی به آمینوسنتز نیست و من انحام ...

منم جایی خوندم پریناتالوژیست اگ سونوکنه دقیقتره یسری چیزاروچون تخصص داره ازسونوگرافم بیشتر

وخدایی که بشدت کافیست
خیلی تو فکرتم خوبی؟چیکار کردی؟امیدوارم اوضاعت رو به راه باشه

سلام عزیزم خوبی !؟ ممنون که حالموو میرس  ،علا عزیز فعلا کاری نکرددم، از این دکتر به اون دکترم،،، الان هم میگن میکروسفال نیست‌، دولیگوسفال هستش ، یعنی سرش دراز هستش ،،، میگن مشکلی نداره ولی من خیلی توو شک هستم دیگه، پش متخص ژنتیکک رفتم بهه نگفت مشکلی نیست بزار بمونه ،،برا همین دیگه شک افتاده توو جونم ،،، با اینکه سونو میگه مشکلی نیست ولی ژنتیک خیالمو راحت نکرد

سلام عزیزم خوبی !؟ ممنون که حالموو میرس  ،علا عزیز فعلا کاری نکرددم، از این دکتر به اون دکترم،، ...

قربونت عزیزم.امیدوارم که هرچی به صلاحت هست پیش بره،حالت و کاملا درک میکنم.والا آدم نمیدونه چیکار کنه از بس هردکتری یه چیزی میگه.براتون دعا میکنم اگه قابل باشم.مراقب خودت باش

قربونت عزیزم.امیدوارم که هرچی به صلاحت هست پیش بره،حالت و کاملا درک میکنم.والا آدم نمیدونه چیکار کنه ...

ممنو میشم عزیزم دعام کنی ،،، خیلی حال بدیه ،هر دکتری یه چیزیی میگه فقط دعا کن هر چی میشه به صلاحه نی نی ی من باشه ، خدا هیچکسو اینجوری امتحان نکنه