2733
2734
عنوان

بچه ها یه لحظه بیاین خیلی ترسیدم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 40 پست
سر وقتت پریود شدی؟ منم iui کردم ولی هنوز پری نشدم، نزدیکه تقریباً وقتمه ولی نشدم آخه من هر ماه هم چن ...

اگه 14 روز گذشته از ای یو ای شیاف قطع کن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خادم الرضا هستم حرم به مناسبت شهادت امام جوادختم قرا برگزار کرده هرکی میخواد نیت کنه واعلام کنه ...

سلام لطفا برامنم دعا کنید تورو خدا 🙏🏻🙏🏻 محتاجم به دعاتون

دعا کنید بچه دار بشم 

قربون اقا برم 

امسال مارو نطلبید....😔

🙏🏻رَبًِ لاتَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏🏻                                        🙏🏻یاطبیب من لا طبیب له🙏🏻                                                    🥳تیکر تولد همسریمهههه🥳                                                             که ان شاءالله بزوووودی              زود تبدیل میشه به تیکر بارداری واقعی😍🤲🏻
2728
سلام خادم الرضا هستم حرم به مناسبت شهادت امام جوادختم قرا برگزار کرده هرکی میخواد نیت کنه واعلام کنه ...

من میخوام شرکت کنم

إِنَّما أَمْرُهُ إِذا أَرادَ شَيْئاً أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ   خدای مهربونم چراغ خونمونو با اومدن فرزند سالم و صالح روشن میکنی؟؟    
2740
تا پنجشنبه مهلت داره

باشه حتما میخونم
الهی به حق امام جواد دردانه امام رضا همه اونایی که آرزوی مادر شدنو میکشن به همین زودی به آرزوشون برسن منم بین اونا ...

إِنَّما أَمْرُهُ إِذا أَرادَ شَيْئاً أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ   خدای مهربونم چراغ خونمونو با اومدن فرزند سالم و صالح روشن میکنی؟؟